Přejít na obsah

Nejde otvorit kufor cez dialkove ani spinac vo dverach


Roy Jones jr.

Doporučené příspěvky

Prosím o radu..nefunguje central kufru superb r.v.2002..musím otvírat provazem skrz otvor na lyže noteeth.gif Když ovládací prvek centrálu připojim na baterku tak funguje. Zkoušel jsem jít po kabelech až pod sedačku řidiče,ale žádné poškození jsem nenašel,zkontroloval jsem všechny pojistky..už mě nic nenapadá.

 

Edit:

Upraven název tématu. Pomoc a několik teček je zbytečnejch a navíc odsunuje název problému až kamsi do kšá

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dveřích řidiče mi otevírání kufru, co to auto mám (5let), nikdy nefungovalo. Začalo to tím,že kufr nešel zabouchnout..ovládání centrálu kufru bylo v zatažené poloze,takže furt odemčeno a nereaguje..když ho ale odpojím z konektoru a napíchnu na baterku,tak jde. Klíč mám furt stejný..origo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zámku kufru je pružinka, která vrací packu. Ráda se láme, mě už se to stalo také. Packa se nevrátí a kufr prostě nejde zavřít.. Dá se to spravit jejím zkrácením (pokud praskne dobře), nebo náhradou za jinou. Je to vcelku jednoduchá operace.

Dále pokud Ti nejde otevírat kufr zevnitř, vypadá to na spoj v kabelovém svazku pod nohama řidiče. Spoj vypadá stejně jako známý problémový ke komfortce. Vedou k němu + - 3-4 zelené kabely (nebo zelenohnědé tuším). Je nutné spoj zkontrolvat a ev.propájet. Kontrolu funkčnosti provedeš ukostřením přes žárovku nebo pojistku

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zámek je v pořádku,normálně se dá zacvaknou šroubovákem a pak tou packou zase otevřít. Zkusím se tedy podívat pod nohy. Kde najdu komfortku? Někdo mi radil vysát vodu z komfortky,ale nevím kde je. Jestli je komfortka pod nohama řidiče,tak mám děravý gumový koberec na podlaze u řidiče,takže tam vlhko asi bude. Díky

Editováno: , autor: Roy Jones jr.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super vlákno..díky moc. Nedávno jsem měl baterku venku a kanálek byl čistý,ale je pravda,že za těch 5let už jsem tam měl min. 2krát napuštěnej bazen až po baterku..k tomu ten muj děravý gumový koberec pod nohama. Takže jdu rovnou objednat pájku a pustím se do toho..výsledek dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to všechno propájel a kufr stále nic  :(  U komfortky už mi chybí jen dva spoje u prahu..červenomodrý ze 2drátů a červenomodrý z 5-6 drátů. Hnědozelený jsem taky obnovil,ale kufr nadále zůstává záhadou. Aspon mi ted už svítí osvětlení kufru a vnitřní osvětlení při otevř.dveřích  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vo spolok, prestalo mi ist otvaranie kufra cez dialkove aj cez spinac co je vo dverach vodica. Kufor ide jedine otvorit manualne, vlozenim kluca do zamku kufra. Viete mi povedat co sakra moze byt zle, ci spinac alebo cely zamok na kufry alebo nebodaj ten servomotorcek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde zabouchnout? To není mokrospínač, to máš jen zlomenou pružinku v zámku, která tahá ten zobáček zpět. Oprava je velice jendoduchá.

Pružinka jde buď zkrátit, pokud se zlomí dobře, nebo nahradit jinou, jakoukoli, co je po ruce

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je špatná ta pružinka uvnitř zámku...

Co myslíš, že udělají v servisu? Naúčtují celý zámek...

Je to trochu škoda, kvůli malýmu perku

Ten zámek vyndat-celý ven, sundat ten černý plastový kryt a hned budeš vidět, jak to funguje

Je to fakt škoda, spravil bych Ti to za 10minut

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...