Přejít na obsah

Nejde otvorit kufor cez dialkove ani spinac vo dverach


Roy Jones jr.

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

jj ani z auta,ani dálkovým,ani madlem. Lištu jsem rozebranou měl..i ty plechy jsem sundal a tu gumu z madla taky..byl vidět mikrospínač,který ale asi vyměnit nejde. Pak jsou tam ještě dva mikrospínače..u západky zámku (ten jsem měnil a taky nic) a u zámku kam se strká klíč,tak ještě ten jestli něděla bordel anebo v komfortce..nevim. On asi myslel uhnilý dráty co vedou zalisovaný v liště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

zdravím pánové..přidám se do tohoto vlákna, ať nedělám nové téma...dneska se mi podařila jedna věc a to je, že jsem si rozebíral kufr ..respektive víko kufru na lak a když jsem měl všechny konektory odcvaklé, tak jsem si omylem zabouchl víko, ale pro mojí smůlu jsem si neuvědomil, že ho vlastně otevírám elektricky a konektor jsem odpojil, potřeboval bych radu jak si kufr opět otevřít? Říkám na rovinu, že zámek kufru mám vypáčený a klíček tam nestrčím a zadní sedačky mám pevné, tak že je ani nesklopím, abych si tam vlezl a zapojil..máte někdo nějákou radu ?  :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš tou dírou na lyže za opěrkou jj ? :D tak to leda nějaký trpajzlík...každopádně mám oddělané obě zadní lampy a rukou někam dosáhnout do kufra jde ..tak mě napadlo...kdyby jeden koukal do díry od loketky a já tam hrábl a zkusil mi navést ruku k táhlu na zámek..ale nevím zda tam dosáhnu..to by se muselo zkusit..každopádně bych uvítal nějakou další radu..ještě mi kamarád radil když mám už páčený zámek tak tam zkusit strčit znova šroubovák a zkusit s tím otočit..ale nevím no ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi to nakonec podařilo otevřít :-) zkoušel jsem to přes tu loketku..ale zjistil jsem, že tam ten pytel na lyže nejde nějak oddělat..tak že bych to musel celé rozdělat opěradlo a to se mi nechtělo..pak jak píšeš ty Supe, že rozdělat a odříznout..tak jsem se na to vyprdl a šel zkusit štěstí po slepu tam hrábnout tou dírou od světlometu..a nakonec jsme bohden nahmátl a trh a kufr byl otevřen  :kol-142:  každopádně mě tohle vše přivedlo k faktu, že těžce uvažuji o tom předělat ty zadní sedačky na sklopné..jen sehnat ty samé co mám já sklopné a asi do toho půjdu..nevíš supe kde by se dali sehnat sklopné polokožené béžové ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky...už jsem projel bazoš a na něco jsem narazil..ale nevím zda jsou sklopné..každopádně jsem se díval na tu přestavbu sedaček a vypadá to docela masakrozní..tak nevím jestli to nakonec nezabalím  :D

Doktorone..jo chlape, taky jsem si říkal...ty oddělané světla byli moje spása  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Včera jsem to řešil. Nefunkční zámek , tlačítko ve dveřích a samo i mikro spin. na kufru. Fungoval pouze motorek po zmáčknutí dalkáče jenže bylo prasklé lanko od motorku k zámku ! Tak ani krumpáč ani cihla , dítě do kufru , stejně by ten tapec nesundalo , stačí dlouhá tyčka s ostrým hrotem. Kdo bude chtít pošlu i foto. Jen malá poznámka , poškodí se trochu tapec na kufrových dveřích, ale funguje to a tapec se opraví a kdo chce a vadilo by mu to tak sežene jiný.

Editováno: , autor: Gagoš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...