Přejít na obsah

Výměna světlometů - jak na to ?


TraCker

Doporučené příspěvky

mne osobne príde klasický FL nárazník krajší, verzia TOUR sa potom ako keby hrá na RS a to bez kolies a zniženého podvozku neni vzhľadovo ono.

 

 

No měl jsem dost našponovaný rozpočet. A napadlo mě to až asi po týdnu, co auto bylo v servise. A už měli nakoupené díly... Ten FL čumák je mnohem hezčí. To je fakt

 

No škoda mohol si mať lepšie svetlá a krajší vzhľad.

PS: ťukni ho ešte raz a potom to už vymeň za FL. :D (myslím to zo srandy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidíš... já ty peníze dostal od pojiŠtovny... na autě je 85 tisíc najeto, čerstvě namontovaný plyn, rozvody, nějáké doplňky do interiéru.... pustit to se mi nevyplatilo.... raději jsem opravoval... pojišťovna to zlikvidovala za 145.000,- kolem padesáti se vydražilo auto a 90.000,- mi poslali... pro mě nejschůdnější cesta..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj všem,

rád bych položil konkrétní dotaz šitý na míru. Pročítal jsem si hodně o výměně světel ale nic nebylo přesně pro mě. Chtěl bych na svém autě ( škoda Fabia 2 Combi před Faceliftem) vyměnit klasické světlomety H4 za "černé světlomety" z Fabie Monte Carlo projektorové H7. Jde mi o to zda jsou velikostně stejná, zda je blbě řečeno nacpu do své Fabie před FL. Je mi jasné že to nebude jen o výměně světel ale i o nějaké elektrice, ale moc nemám ponětí co bych pro to musel udělat, poprosím o radu.  nebo návod jako pro hlupáka :) 

P.S. kdyby jste někdo věděl o někom kdo právě světla z monte carla prodává budu rád za kontakt :) nebo popřípadě web kde je prodávají za rozumnou cenu :) 

Jen Vás poprosím, vím že se na tohle možná už někdo ptal, ale ať jsem hledal jak jsem hledal, i ve vláknu o výměně h4 za h7 jsem nenašel příklad s monte carlem + se záměnou světel před FL a po FL.

Děkuji krásný den 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk nejdřiv zabije Tebe a pak mě že Ti vubec odpovidam , bo to same se tu rešilo pred tydnem.

Takze...

Pokud chces na F2 predface s puvodnimi H4 , svetla z F2 face monte H7 potrebujes :

Svetla

Naraznik

Kapotu

Pak tam jsou takove plastove uchyty narazniku

Pokud chces i mlhovky tak i ty

To vse vymenit

Elektricky potrebujes propojit kontakt v lucassu , jednodse premostit piny ze svetelne houkacky na dalku .

Pawouku muzes to uzavrit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OHH :D tak to jsou celkem rozsáhlé úpravy :D a neexistuje možnost jak mít tak hezké světla "zatmavené" jako monte carlo na těch origo h4 ? .. líbí se mi že jsou černé .. 

+ co zadní světla ? Ty jsou rozměrově také jiná u před a po face ? 

Editováno: , autor: Jechout
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 8 měsíců později...

Prosím o  radu  nikde  jsem se  nedočetl   jak na  to  .Potřebuji vyměnit  pravý  světlo  roomster  2006-2007  čočky  za  nový   -nejde mi naklápění  .  Prosím  musím úplně vyndat  nárazník  přední  nebo  stačí  jen  někde  povolit  a  jak  ? To  světlo  asi  drží  na 3  šroubech  nebo víc  a  jinak se tam asi  nedostanu  a  nevyndám  ho   kvůli  nárazníku   jako u  fabie l   tam  je to  jednodužší  a  hlavně  na  internetu  je  o  tom  dost  ale  na  fabii ll a roomstra  ne  .   

Editováno: , autor: standa 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
On 10/19/2017 at 12:21 AM, hubo44 said:

Roomster 2009 dnes som sa odhodlal vyhodiť čočkove a dal som H4 svetla. Večer som to bol vyskušať a svieti to o moc lepšie aj do stran.

 

Prosim presunuť ak som to zaradil špatne.

CIMG0820.JPG

CIMG0821.JPG

CIMG0822.JPG

Zdravím. Neviem, či je to ešte aktuálne, ale chcem s spýtať, či pri výmene H7 za H4 sú nutné nejaké úpravy, prípadne či treba dokúpiť nejakú redukciu kvôli kabeláži alebo tie svetlá stačí vymeniť a kabeláž bude pasovať. Ďakujem za odpoveď. Tom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...