Přejít na obsah

Couvací kamera a columbus


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

Chci se zeptat, zda někdo nemá zkušenosti se zapojením TV tuneru + koncernové couvací kamery (1K9 980 551?). namontoval jsem do Sup II. kombi, r.v. 2011 a nechce to spolu chodit. Pokud byla jen kamera, tak to fungovalo, nyní po přidání originál TV tuneru mi nechce zobrazovat, na Columbusu jsou pouze šmouhy. :help: Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

Chci se zeptat, zda někdo nemá zkušenosti se zapojením TV tuneru + koncernové couvací kamery (1K9 980 551?). namontoval jsem do Sup II. kombi, r.v. 2011 a nechce to spolu chodit. Pokud byla jen kamera, tak to fungovalo, nyní po přidání originál TV tuneru mi nechce zobrazovat, na Columbusu jsou pouze šmouhy. :help: Děkuji.

kde jsi sehnal ten TV tuner? pokud to není tajný :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Diky za tip.

 

Par neoriginalnich vyrobku jsem uz na aliexpressu videl, ale tato varianta je snad ze vsech nejosklivejsi, bez urazky.

 

Me se varianta krytka SPZ osvetleni a kamera mimo se mi vubec nelibi. To uz radsi pulenou krytku na osvetleni a ve druhe pulce kamera.

 

Nezkousel nekdo spis variantu vymeny orig madla s kamerou z nejakeho vozu od VW, pokud tedy na SII pasuje? 

 

Kazdopadne jeste jednou diky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No povodne som chcel tuto:

http://www.ebay.com/itm/Rear-View-Camera-for-Skoda-Fabia-Octavia-Tour-Roomster-Reverse-Park-Backup-Cam-/300847733770?hash=item460bec1c0a

dole vpravo

Ale ked dosla, tak som zistil, ze mi nevojde do otvoru a este aj ukazovala chybu ziarovky....

Pozeral som ich asi 10 a vsetky mi nesedeli do otvoru.

Zistil som, ze jedine tato hore pasuje...

 

Nemam rad komplikovane a predrazene veci...

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...