Přejít na obsah

2010 ,Motor 103kw ,jede max.180


SuprBII

Doporučené příspěvky

Tak hlavně je to z kopce, takže to by neměl být problém to na tu rychlost rozkutálet.

Na rovině z toho těch 215 tacho vymáčknu, což je zhruba tak těch udávaných 208 reálně.

 

Mám teď najeto necelých 60 tis. km a motor dost ožil. V porovnání s tím, jak to bylo líné když jsme to kupovali a mělo to najeto 19 tis.km docela výrazně.

Trvalo tak skoro 40 tis. km než jsem si ho vytrénoval. :D

Je třeba tomu prostě občas naložit, auto které nepozná omezovač nežije ;-) (v SII 2.0 TDI omezovač zasahuje v 5000 ot./min, a na trojku to dělá rovných 140 km/h).

A jak tak koukám na to video, tak se dívám, že červené pole otáčkoměru začíná na 4500, já ho mám na 5000. Takže to na videu je ještě PD verze?

 

Abych nebyl OT, tak pokles výkonu v těch vyšších otáčkách měla na svědomí myslím váha vzduchu, pokud se nepletu.

Bych ještě vyzkoušel na nižší kvalty, jestli to v těch vyšších otáčkách nárazově nevadne.

Určitě bych zkontroloval sání, jestli těsní a možná podávací čerpadlo může být "unavené", protože tak se to projevuje u benzínu, že nestíhá ve vyšších otáčkách.

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Já jsem ze 103kW Pd dostal dle tachometru 218 a GPS mi uložila Max 209.Nějak se o tyto výkony už nepokoušim,ale jel jsem jednou na velmi kvalitním úseku v Německu s CR,který mi i tak přijde prostě "pomalejší" a vypadalo to jak na videu, akorát už jsem u 230 přestal koukat na tacho a Max v GPS 231 mě pak celkem šokovala..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...