Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Abych pravdu řekl, na toto bych si tedy ani nevzpomněl. Ono je to takové matoucí - Lampárna. Hospoda. Osobně bych to dal do jednoho ranku, je to rejdiště pro všelijaké témata a nějak mi uchází, proč tady na toto jsou dvě sekce. Asi nějaká anomálie z dávné historie fora. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smaženky z kocura? Nějaká razovita specialita? :kol-28:

 

No to je právě ten bordel z minulosti - nesmyslné rozdělení. Podívám se po tom, co by s tím šlo případně udělat.

Hm, tak nic moc, něco málo jsem zlikvidoval a zbytek je neřešitelný. Zrušit sekci navíc může jen admin. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alespon takyovy maly jarni uklid ;) diky moc 

 

...jinak jak sis všiml i v lašske čekal na klepnuti jeden gulaš :D , mam dojem že si s tim haf haf domlouval s kuchařem že by byl radši jako karbanatky :D

 

... pro inspiraci , zitra bude tataraček , dneska mi soused donesl fajny kousek mlade svičkove :) a kocura mam na hlidani :D Na želvy z vysoka kašle , bo už ho kously do tlapky ale zbožnuje tramy , musel jsem sundat žaby a autička :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak baráků, to musí být přímo hrady, za ty prachy. Ani otevřít to nejsou schopni, mají nějaké mokré kabely...bordel. Nu což, tak hlavně že za měsíc otevřou prodloužení trasy A metra. To mě zajímá víc. To taky stálo majlant a vede to kamsi do .... Motola. :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej a neni na Motole nahodou nějaka psychiatricka lečebna ?

 

Tak kable jim vlhnou bo projektant je hňup :D nějakou dobu dělam řekněme do podzemi a vim že dobr kabel je pro bezpečnost zaklad :D

 

A apropo těch hradu , nevznikla za tu dobu v Praze nějaka nova lukrativni čtvrť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...