Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Ja tam mohu jit :D . Mam tam 15 minut pěšky :D:D nebo mhd - 1 zastavku :).

Opla vidim z okna na kladce s schodami :)

Opel je už rukach PSA :).

 

Denisi, podle mě mi stači 5 mých palců na počitani který řidič z M-B nebo audi nebo bmw je uplně normalni :) . Jejich opravdu malo. Tešim se že jsou :)

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnia 7.03.2017 o 20:12, mičurin napisał:

měl by někdo zájem o návštěvu opel v glivicích?v čěrvci.

 

V nejhoršim připadě můžeme jit my dva na navštěvu k Opla spiše PSA :)

 

Lepší bude,když změníme lokál. Vymněnili kuchaře, podražili všechny bramboráky o 30 Kč.

No a jak píše Pitrsman,paní v tom fakt mněla chaos.

Příště bych byl pro jinou destinaci.-_-

 

Mi zvyšili jen 8 kaček.

Podle mě to bylo takhle. Bylo spousta lidí a holka nevědela co a kdo objednaval. měla něco tam napsane a nevědela co je od koho :)

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle, neumimTi odpovědet :) .

Ja podivam v takový zpusob. Když číšnice mi da dobrý účet (to co jsem objednal) to nemam nic proti :) . A budu jezdit dal. Když mi da špatný účet to už tam nebudu jezdit vic.

Ja číšnice nebudu řikat jakhle ona ma pracovat aby bylo ok.

 

jestli chcete změnit hospodu to neni problem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to včera furt hlídal, až jsem to propásl

20170314_153746.thumb.jpg.62e4c65201245a06c8d6924cb9b17d8b.jpg

jinak dnes je to přesně 12 let, co jsem vyzvedával Andělu v saloonu, takže stav k dnešnímu dni je 345 352 km což činí 28 779 km na rok :kol-31:

 

tak nějak jsem vypozoroval, že si mi objevil na ní další stařecký neduh, nesvítí mi kontrolka dobíjení ... musím přes VAG dát test přístrojů, jestli kontrolka vůbec svítí, nebo je pes zakopaný jinde ... nicméně dobíjet to dobíjí (to už bych dávno nejezdil, kdyby ne) a jezdit bez toho se taky dá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... tak doufám, že v Práglu neřeší drobné překročení padesátky v obci, jinak mi přijde pomsta za potupnou porážku (video střihnu a nahodím večer). Bohužel mi zrovna nenačetla GPS na kameře, takže nevím zcela přesně rychlost, ale na radaru 50m před místem ukazoval 49 a 48km/h. Ovšem bylo to pak mírně z kopce a těsně před fotoradarem mírně do kopce, tak vím že jsem to nepatrně rozjel. Viděl jsem že mě to vyfotilo (v reále to nebylo zdaleka tak zřetelné jak na kameře), ale když jsem se pak mrknul na tacháč, měla jsem tam 55-56km/h tacho, takže čítám 52-53 reál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...