Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Dnia ‎19‎.‎04‎.‎2019 o 02:32, Ondra16V napisał:

Taky bych se přikláněl pro změnu lokálu. 

Jinak souhlasím, placky jsou dražší (co v dnešní době není?) ale bohužel taky menší... 

 

Tam si mysleli, ze miniaturizace je dodatečně splatné. Jako v elektronice :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v roomovi máme také CD a teď řeším co dál, páč jsem zrušil starý stolní PC s CD mechanikou a noťas co jsem teď koupil už mám bez mechaniky, takže už nebudu moci mojej pálit výběr písniček na cédo. Mám z origo Dance rádia vyvedený aux vstup na 3,5 Jacka (původně určeno pro telefon, namísto handsfree), tak asi budu muset pořídit nějaký mp3 přehrávač a prdnout to tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Malta napsal:

no v roomovi máme také CD a teď řeším co dál, páč jsem zrušil starý stolní PC s CD mechanikou a noťas co jsem teď koupil už mám bez mechaniky, takže už nebudu moci mojej pálit výběr písniček na cédo. Mám z origo Dance rádia vyvedený aux vstup na 3,5 Jacka (původně určeno pro telefon, namísto handsfree), tak asi budu muset pořídit nějaký mp3 přehrávač a prdnout to tam

no jeste si muzes koupit externi DVD_RW mechaniku na USB. a pak zase budes moci palit. cena je dneska pakatel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 4. 2019 na 7:33, Malta napsal:

no v roomovi máme také CD a teď řeším co dál, páč jsem zrušil starý stolní PC s CD mechanikou a noťas co jsem teď koupil už mám bez mechaniky, takže už nebudu moci mojej pálit výběr písniček na cédo. Mám z origo Dance rádia vyvedený aux vstup na 3,5 Jacka (původně určeno pro telefon, namísto handsfree), tak asi budu muset pořídit nějaký mp3 přehrávač a prdnout to tam

 

Ja mam autě vše co potřebuji:

- aux

- bt audio

- cd 

- sd kartu 

-usb

 

V 25. 4. 2019 na 7:37, filippatrik napsal:

Ja jsem byl jinci. Pri koupi mi vubec nedoslo ze v novem swingu neni dira na placku. Tak tez si jedu a ze si zapnu nejake cd čumím a ono neni kde dat ?.

 

V hlavě ti přehra a budeš zpívat :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Sabiza napsal:

 

Ta karta je malá, nikoli velká. :D

no přemýšlel jsem jak to napsat, páč rozměry ano malá, ale kapacitou jsem měl na mysli třeba 64GB, tudíž hafo CéDéček

před 31 minutami, TOMUS napsal:

 

@Malta Koukni Zde - dvd

též dobré, ale pojedu-li pro ně do Polska, tak už se to prodraží ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...