Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

@Malta U nas taky skolnictvi je zaveno, a maji domaci skolu. Mame takovy e-dzienniczek zaka,  kde rodice vedi co dite dela ve skole. S pomoci tuto denicka rodice dostaji co dite ma udelat domu. Priklad: precist nejakou knihu, nebo vyresit matematiku apod.

 

Ja bych taky chtel byt doma. Bohuzel makam jako skladnik plastovych desek a musim chodit k praci. Styk s zakaznikama mam velky. Prodavani desek neni nutne v teto pandemie. Nutne jsou potraviny, drogerie, lekarny, a zbytek neni. Zbytek muze byt zavrene vcetne s hranicema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chlapci a holky, vy takhle vsude chodite a prece mame koronavir .  Pres makani u skodovek neskocime teto pandemie. Klidne zustante doma :)

Mate moc vice nakzenych nez my

U nas za prochazky bez cilu je pokuta i tohle nemala od 30000 kc az 180000 kc.

 

Berte dobre chovani od polaku a rychlej usmrtite teto pandemie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

@Malta K piratu uz nechodim. Chtel bych aby takovy e-sraz byl uplne normalni - stejny jako  v Gutech nebo Sedlisti. V clintove jsou lide kteri maji divni pohled na svet. Par osob tamhle hodilo a uz nechodi - v tomto ja.

Pamatuji, to bylo asi 10 let zpatky mozno i 11. Na fcp meli jsme bandu, ktera kazdeho dne, mezi 19:15 a 19:35 hlasila se na foru a kecali jsme. Pokece se koncil ruzne. Pry  nejdelsi koncili se az v 2:00. My jsme o vsem kecali. Tam sedelo cely stat. Mi se moc libili a hodne dobre to vzpominam

 

E-sraz na Whatsapp jsem jeste nemel. Pro mne to novinka. Rad bych to skusel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, TOMUS napsal:

V clintove jsou lide kteri maji divni pohled na svet. Par osob tamhle hodilo a uz nechodi

Tak to prostě je, že si občas názorově lidé nesednou a to potom stačí jen málo k tomu, aby se znesvářili natolik, že už spolu nechtějí komunikovat. Navíc tam to je občas opravdu hodně přes hranu...

 

Jinak odhaduji, že především pro vás Polské přátele já tato situace v těchto dnech ještě těžší.. 

A tak přeji Všem hezké velikonoce jak jen to podle možností půjde. 

 

Mám ovšem obavy, že se jen tak brzy přes hranice bude moct vydat jen málokdo, abychom se mohli setkat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...