Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

@Obe Měli jsme dáčku Lodgy v práci, samozřejmě firma na svoje zaměstnance šetří, takže auto bylo holota, jak jsem zmiňoval na srazu, plasty v interiéru byly jenom na místech kde by jinak byly v kovových dílech díry pro montáž. Sem tam něco povrzávalo ale to se ztratilo v hluku, které šlo od naší montážní výbavy. Podvozek asi celkem v poho, protihluková izolace neexistující.

dynamiku nemůžu soudit, díky nejslabšímu motoru a věčně přecpanému kufru...

 

Na druhou stranu když to vezmeš ekonomicky tak jsou fakt nejlevnější, tak se asi dá mnoho věcí tolerovat.

děda měl předchozí verzi sandera zakladní verzi a tam třeba nebyl ani posilovač, takže sis připadal skoro jako v tanku ale on byl stará škola takže mu to vubec nevadilo.

 

Jinak naštěstí nikoho s dačií asi neznám, takže jsem takových výplodů ušetřen.

Skalní příznivci co uznávají jenom jednu pravdu a to tu svoji jsou všude i tady na ŠH.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem dělal rozvoz na svatbě a půjčili mi první Logan MCV s 1.5 dci a… asi nejblíž to mělo k Felicii. Ale nějak to fungovalo. 
 

stran ceny, tak ono už i to Sandero v nějaké slušnější výbavě leze přes 300tis, ale stále to vychází nejlevněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Obe napsal:

@Martab & @ExecutedDonut vy jste to vyčapali a odjeli včas, zřejmě podle hesla "kdo uteče, vyhraje" 🤣...

nene Ondro, ti dva odjížděli ještě pomalu za slunečného :D počasí, v hodině dvanácté jsme odjížděli já s Baru, to už poletovalo, nicméně asfalt u bašty byl ještě holý, více pak sněžilo na dálnici a bylo bílo na pár mostcích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Ondra16V napsal:

To jo, ale nemůže přece tvrdit, že kromě RS ujede všem škodovkám 😁

To víš, internetový hrdina. 

Když s ním nikdo nesoupeří tak to  klidně může předjet i BMW, Audi, nebo cokoliv jiného. 

Taky tu máme takové machry na fóru. To zas nemá skoro nikdo na škodovku. 

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

W dniu 4.04.2022 o 10:13, Ondra16V napisał:

Asi G7 prodám a koupím Dustera🙈😂 Bych ujel všem 😂

Screenshot_20220404-094042_Chrome.jpg

Screenshot_20220404-094424_Chrome.jpg

Screenshot_20220404-094436_Chrome.jpg

 

Velmi slusny pohadko pisar. mam pro neho prace - v skolce a bude rikat pohadky detom. Deti budou v toto verit, ale ne mys stare chlapi 😀

Kdyz jede 180 km/h to ma spotrebu vlaku disloveho - kolem 200L na 100 km 😁 Takova dachna to hodne zere a jeste benzin. Ten clovek zije ve vesmiru, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Malta napsal:

nene Ondro, ti dva odjížděli ještě pomalu za slunečného :D počasí, v hodině dvanácté jsme odjížděli já s Baru, to už poletovalo, nicméně asfalt u bašty byl ještě holý, více pak sněžilo na dálnici a bylo bílo na pár mostcích

Z PL jsem nakonec odjížděl 18:45, to už bylo docela nasněžíno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...