Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

40 minut temu, Ondra16V napisał:

Nene,najedu na dálnici,ve Vrbici sjíždím,jedu okolo OZA,pak přes Heřmanice okolo bývalé chemičky,potom okolo Sýkoráku,najedu na Rudnou a u Káček sjíždím a pak rovnou za nosem směr Sedliště :D 

 

Aha. 

Ja jedu přes Bohumín, Dolni lutyně, orlová, petřvald, šenov, vaclavovice kaňovice a rovno na sedliště.

 

Ondro ,mičurin je vždy po cestě a vždy ho můžeš navštivit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 godziny temu, Karlos 61 napisał:

Trička pro mezinárodní srazy budou vypadat asi takhle. Přední díl česká vlajka, zadní díl polská vlajka.

Na prsou jmenovka a přes celé záda okřídlený šíp / bez kruhu /.

Samozřejmně že se mohou přehodit vlajky opačně.  :t:t:t:t:t

 

Karlose můžeme dat taky vzorek. Vzorek je k domluveni. Chtěl bych aby každy byl spokojený :)

 

1 godzinę temu, Ondra16V napisał:

Kluci,taky jsem pro.A vůbec,původně jsme se ještě bavili o mikinách nebo vestách :) Nebylo by to dobré? :) 

 

Ondro , můžeme udělat to jako mezinarodni. tehdy triček by nebylo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi trika mikiny vesty.. proletel sem to rychle vanoce a alkoholicke delirium mi dovolilo přečist určité slova :D. Zkuste někdo založit nějakou anketu uviděli by jsme co a jak. Kdyžtak bych se poptal toho co nám to dělal.

 

Jinak TOMUS dej sem prosim tě nějakou přibližnou fotku jak by to vypadalo. Měl bych určitě zájem. Taky přihoď cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska mi koooonečně přišel balíček, objednáván na alikovi 11.11. (jak byly ty slevy) a už jsem se bál, že ani do vánoc nedorazí ... takže i roomík bude mít svoju mini ;) ... bo jsem původně už kameru pro rooma koupenou měl, ale jistě uznáte, že s tímhle se jezdit nedalo, to je tak použitelné jako couvací kamera akorát

20161221_193757.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...