Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

V 25. 2. 2019 na 14:58, Skodzinek napsal:

Można byłoby kiedyś przyłączyć się do Was...? Bywam co parę miesięcy na Śląsku i chętnie poznałbym innych fanów Skody z Polski i Czech. W marcu nie dam rady, ale, przykładowo, w maju - myślę, że tak... :rolleyes:

Serdecznie zapraszam, staramy się spocik przygotować  Zawsze minimalnie miesiąc wczesniej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Ondra16V napsal:

 

@TOMUS nesedím, ležím :D

 

EDIT: Barča a Martin dojedou do Polska? 

 

Lezet v dire se neda :D

 

Mohu prijet. Musel bych jejim dat specialni ochranu. Jsou Fanouskama. Ja spise bych se nejezdil k polska s takovou velkou nalepkou. Bal bych se o vlastne zdravi a zivot. Ted' rikam pravdu a vazne to rikam.

před 4 hodinami, filippatrik napsal:

Zdar kluci a holky. Jak jde život??

 

 

Prijet na sraz k polska to se dozves :D

 

před 3 hodinami, jozzi napsal:

No, ale furt málo, Třinec 93 bodů :P

 

Spatne fandis :smich:  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pawouk napsal:

Já to mám. Proč?

Jakou mas prosim te simulaci udělanou. Klidne napis do zpráv pokud nechceš sem.

 

A další věc lidi nemam podložku nohy na blatnik u řidiče  v F3,z čeho by jste to udělali pry existuje nahrada na aliexpresu ale za boha nemůžu najít. 

Dikes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, filippatrik napsal:

Zdar pardi.

Chlapi je tu někdo kdo ma už v autech trvale vyplý start-stop? (Tu ďábelskou věc) ???.

 

mám to vyplé ještě od Galvi kabelem, ale mělo by to jít i přes Caristu+ELM327 ale to jsem nezkoušel, bo už to mám vyplé (od Jirky to bylo metodou napětí)

před 11 hodinami, filippatrik napsal:

Jakou mas prosim te simulaci udělanou. Klidne napis do zpráv pokud nechceš sem.

 

A další věc lidi nemam podložku nohy na blatnik u řidiče  v F3,z čeho by jste to udělali pry existuje nahrada na aliexpresu ale za boha nemůžu najít. 

Dikes?

koupil jsem na skoda-dilech nášlap pro oktávu (resp. já omylem koupil o něco daržší variantu pro superb, je o něco dražší ale vypadá stejně).

 

Já koupil tento https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/3c18647779b9-kryt-nozni-opery-skoda-28168.html

je tam i tento https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1k1864777b47h-krytka-nozni-opery-skoda-27617.html

 

normálně jsem ho jen navlékl pod boční plast podběhu a drží, mám koupený i sucháč ale ještě na něj nedošlo. Budu ho tam dávat až udělám jarní úklid ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...