Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

V lepším případě jen načůral :D

Co by si do čaje čural , ten pri přebalovani počural tatu :D

 

Tak to uz by bylo i jidlo :D tady ale neni zadne tema :D A jozzi ted testuje tu vodu zda je k piti :D

Ano otestoval a došel k zaveru že dalši level bude pivo , bo neni maly mličňak :D

 

No počkáme si na odpověď od Jozziho :D

Jójo MS kraj je tvrdý,1 den-4 stránky :D

To je slabe, si pamatuju že za starych času co jsem ještě neměl vousy a ty řidičak se zaplnovalo i sto stranek denně , teda podařilo se nam to jednou v hospodě s kyblajzem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krabicu mam , spi v ni kocur potvora :D .. pritom ty didoy cekam na dnech bo uz nejak dobu strasi na celnici :D

 

 

tak hlavně aby jsi to pak neposlal i s kocourem, bo nevím co by sem si s ním tady počal :kol-46:

 

Poslušně hlasim že jsem tu , bo jak už jsme byli u te vany tak bylo šest plusminus par hodin a přišel čas na juniorove špa, (čte se to jako rochněni v černem čaji ) , maly mel takou žizen že mi to začal normalně chlastat, snad po tom tejinu bude v noci spat :D

my to měli naplánované na sedmou, ale Seba usnul a udělal nám čáru přes rozpočet :kol-32: , tak nevím ... uteče mi Vyprávěj ... co je u nás, nějak s ním nic nestíhám :kol-27:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja se u maleho už vykašlal na nějyk harmonogram , kalendař , a asi zahodim i hodinky , čas řidi on ,ale řeknu vam jsou i chvile kdy velky chlap vymekne ... maleho jsem okoupal , namazal zabalil , mamka nakrmila , pak jsme si odgrkli oba , pohrali si, maly me hytnul za prst a usnul ... syncy kurde, pocit k nezaplaceni :)

 

post-63075-0-13762500-1426013298_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vám snáší vodu?, u nás je spíš řev :kol-26: ... mu říkám, (nerad se obléká) ... ty budeš muset chodit nahý a špinavý :kol-46:

Maly to je taky unterwaserman, fuj waserman :D tyjo , ten muže byt hladovej , posrany, počurany , řev jako by ho řezali ,ale daš ho dovody a je ve svem živlu , kope šploucha , smeje se , ja si to myti uživam , moja ještě nekoupala :D

 

Asi to tady přejmenuji na "Baby club u Jozziho". :kol-28:

:D :D :D počkej až je kapku rozmnožime , tedka tych mimin je furt malo , a musime rozmnozovat jadro , bo syncy celosvetove vymiraj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maly to je taky unterwaserman, fuj waserman :D tyjo , ten muže byt hladovej , posrany, počurany , řev jako by ho řezali ,ale daš ho dovody a je ve svem živlu , kope šploucha , smeje se , ja si to myti uživam , moja ještě nekoupala :D

 

:D :D :D počkej až je kapku rozmnožime , tedka tych mimin je furt malo , a musime rozmnozovat jadro , bo syncy celosvetove vymiraj :D

no já čekám kdy se to zlomí u nás, Honzík je o něco starší ... co je Sebula u nás též jsem ke koupání nikoho ještě nepustil :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To koupani to je zažitek , už se těšim až maly bude sedět vemu ho do vany , pořidim lodičky a kachničky a budem se rochnit varhanky nevarhanky :D

 

 

Máte někde na rajceti či kaj fotky z těch srazů?

Mam dojem e na rajčeti nebud enic ,ale jak už ondra poukazal , ve vlakně o srazu nějake fotky jsou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...