Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

jinak včera cestu tam jela mladá, v podstatě předpisově, navi Sygic ukazovala dojezd za 3:30 h, praxe byla 3:15. Jelo se mimo dálnice, bo na Fábuli není známka, zpět jsem jel já, takže jsem Fábuli řádně prohnal faldíky, stejná trasa, ovšem mimo limity za 2:30 i se zastávkou na natankování plné LPG a toaleta (cca 8min.)... takže jak kdybych jel druhou trasu, kde je 50% dálnice. Musím říci, že ten motor fáááákt na ty kiláky ještě šlape, trojáka na 120 do omezovače někde nad 6t ot. pořád ještě zvládne :kol-47: . Fakt jsem si včera zařádil :kol-28: , jak už moc dlouho ne (počítal jsem rychl.průměr nějakých 86km/h kol1 )

post-3505-0-97177200-1456137131_thumb.jp

post-3505-0-20279000-1456137147_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... páč jinak na státovce, co jezdím denně do práce, je to bezpředmětné, míst na předjíždění minimum, provoz maximální, takže i kdybych měl těch koníků 3x tolik, bude mi to víš na co :kol-28: , přijedu do cíle o 3 minuty dříve, za cenu nemalého rizika a říkat, uf, dneska jsem to přežil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... páč jinak na státovce, co jezdím denně do práce, je to bezpředmětné, míst na předjíždění minimum, provoz maximální, takže i kdybych měl těch koníků 3x tolik, bude mi to víš na co :kol-28: , přijedu do cíle o 3 minuty dříve, za cenu nemalého rizika a říkat, uf, dneska jsem to přežil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...