Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

... se budete divit, ale když naladím jeho vlnu, tak udiveně přestane, očkem mrkne, kdo si dovolil řvát jako on a většinou přestane :kol-28:

 

tož chlapi, neberte mi tu radost z malého prcka ... si to fakt po těch letech zase užívám ... a jak mi bude smutno, až je teď v sobotu po třech týdnech odvezu :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá interenet v telefonu jo? Tak to čumím, to tady u nás člověk vidí obdobně staré děcka s tabletem v ruce, sedět někde na patníku a facebukovat... Hruza, jsem celkem rád, že mě tato doma internetu ikdyž jen těsně, tak minula.. Za mě jsme teprve objevovali telefony, ještě si pamatuju jak jsem měl svůj první telefon bez antény Siemens M35i, to jsem byl někdo  :kol-28:  A nebo pak jsem si našetřil na telefon s foťákem Siemens MC60 a to vám byl luxus, sice na fotce nešlo poznat co to je rozlišení 352*288 pixelů, ale stejnak  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá interenet v telefonu jo? Tak to čumím, to tady u nás člověk vidí obdobně staré děcka s tabletem v ruce, sedět někde na patníku a facebukovat... Hruza, jsem celkem rád, že mě tato doma internetu ikdyž jen těsně, tak minula.. Za mě jsme teprve objevovali telefony, ještě si pamatuju jak jsem měl svůj první telefon bez antény Siemens M35i, to jsem byl někdo  :kol-28:  A nebo pak jsem si našetřil na telefon s foťákem Siemens MC60 a to vám byl luxus, sice na fotce nešlo poznat co to je rozlišení 352*288 pixelů, ale stejnak  :D

Ja měl prvni Ericsson GF 768 , fajny maly , v domě obřich cihel a vložek od alkatelu to byl bobek maly :D Displej to mělo , no mělo to šwst poliček po par kostiček :D , byl to luxus :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me uz mobily tak nejak netahnou uz jsou hodne podobne jen se lisi vykonem.

 

Galvi maly dotaz at to tam neplevelim wirerovi. Slo by udelat ta samolepka tech mimonu co maji dve a jedno oko Tak nejak jak to ma wirer ce cumi z toho okna ? Nejak nemuzu najit navrh jak by to asi vypdalo a za druhe nevim jak by to mamka pak vyrezala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...