Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Kluci, není problém cokoliv vyrobit, když budu vědět co  :kol-28:  Pokud bude obrázek jak dával jozzi, tak to pujde bez problému překreslit do většího rozlišení a pak udělat téměř v jakémkoliv rozměru, klidně přes půlku auta  :D Také bych to chtěl na auto, ale už to od svojí zase slyším, že se chovám jak malé děcko  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kaj decko ja jsem pubos furt. At si rika kazdy co chce. Oni totiz nemaji chybu. Kdo videl alepon jeden dil musel si je zamilovat :D V kufru mam za oknem plysovou ovecku shaum a v predu na palubce kyticku kyvajici a v pohode nic se nedeje. A mit jeste takovou samolepku mimonu je mit lepsi nez nejake ty tunningove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna věc ze včerejška-si už jedu Ivecem z5 k firmě a u jedné dědiny chlápek stopoval a tak já vyřadil a začal zpomalovat.Borec natěšený že ho někdo vezme a já pak zařadil,ukázal jsem na něho :kol-47:  a jel jsem :D

škoda že se to nestalo dneska jak chcalo,bych zastavil a zeptal bych se jestli venku prší nebo jestli chce deštník :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...