Přejít na obsah

Dílenská příručka a Učební pomůcky Fabia II + Roomster


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
V 5. 3. 2018 na 7:45, wirer napsal:

Mne po prihlaseni ide... 

 

Screenshot_20180305-072935.thumb.png.7545c465f951dde7c58aed9f0dedec03.png

 

Niekto sa asi nudil a nahlasil ho. Nemozem urobit upload ani po zmene nazvu :kol-29:

 

Screenshot_20180305-073446.thumb.png.8af9e4051b6a9adde0932e4e6693dd35.png

 

Skuste priamo:

schemaf22006.pdf

 

A doteraz sa nikto nevyjadril, na aky server to mam ulozit!! 

Mam ucet este na 4shared.com, len tam neviem ci po zmene pravidiel nie je nutna registracia aj pre stahovanie... A forum taky napor dat neznesie

 

Hezký večer, prosím prosím neuměl by jsi i schéma na Fabia I 1,4 16V 59kw r.v. 2007 motor BUD ?

Předem případně díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Mám prosbu, nikde nemůžu najít dílenskou příručku na Fabii II, motor 1,9 TDI, 77kw, typ motoru BLS. Postahoval jsem snad vše co tu je a tento motor tam nikde není. Můžete prosím nasměrovat, pomoct. Díky

Editováno: , autor: vpv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, v dílenských příručkách pro Fabii I je popsáno jak pomocí VAG diagnostických přístrojů nastavit kódování různých řídicích jednotek či provádět základní nastavení. V dílenských příručkách pro Fabii II / Roomster to není přímo uvedeno a odkazuje se na "Vozidlový diagnostický tester" (viz příloha). Víte někdo, kde se dá najít dílenská příručka pro "Vozidlový diagnostický tester". Díky

Motor 1.2 TSI str 244.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
V 22. 11. 2017 na 8:17, wirer napsal:

Bohuzial, funkcnost servera neovplyvnim. Ak mas napad na stabilnejsi server, sem s nim. Nemam problem urobit reupload

 

Jako server mě napadl google drive, nejspolehlivější a není zde žádný limit rychlosti stahování. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Dílenská příručka, učební pomůcky, schémata, TPI

Dielenská príručka, učebné pomôcky, schémy, TPI

 

Sťahujte, používajte, ďakovanie poteší. Upload radšej šírte len môj, aj keď tomu nezabránim....kto chce prispieť, tak správa.

Keďže obľúbené uloz.to ukončilo verejné zdieľanie súborov medzi používateľmi, toto mi prišlo ako vhodná náhrada. Pokiaľ ma nenapadne niečo lepšie. V prípade potreby sa stačí ozvať a skúsim urobiť reupload aj inde...

 

https://mega.nz/folder/hvsxHYyC#FJpWde0k9OG8A9YKMlxxKA

 

Snmkaobrazovky(920).thumb.png.2ae7b257f3be027cf871e213de5c5ebb.png

  • Díky 3
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...