Jump to content
Pawouk

Dílenská příručka a Učební pomůcky Fabia II + Roomster

Recommended Posts

V 5. 3. 2018 na 7:45, wirer napsal:

Mne po prihlaseni ide... 

Screenshot_20180305-072935.thumb.png.7545c465f951dde7c58aed9f0dedec03.png

Niekto sa asi nudil a nahlasil ho. Nemozem urobit upload ani po zmene nazvu :kol-29:

Screenshot_20180305-073446.thumb.png.8af9e4051b6a9adde0932e4e6693dd35.png

Skuste priamo:

schemaf22006.pdf

A doteraz sa nikto nevyjadril, na aky server to mam ulozit!! 

Mam ucet este na 4shared.com, len tam neviem ci po zmene pravidiel nie je nutna registracia aj pre stahovanie... A forum taky napor dat neznesie

Hezký večer, prosím prosím neuměl by jsi i schéma na Fabia I 1,4 16V 59kw r.v. 2007 motor BUD ?

Předem případně díky :-)

posledný príspevok sa necituje !!!

viac toho nemám. môžeš pozrieť ešte ku F2, zo začiatku výroby sa väčšinou modely prelínajú

Ahojte, diky za manualy! 

Chcem sa spýtať ohľadne rozvodov všeobecne. Nikde sa nepíše uťahovací moment na štifte na napínacej kladke. To znamená že ho mám dotiahnuť len rukou?

Ďakujem

Toto není téma o opravách. Ptej se tedy v odpovídají motorové sekci.

Mám prosbu, nikde nemůžu najít dílenskou příručku na Fabii II, motor 1,9 TDI, 77kw, typ motoru BLS. Postahoval jsem snad vše co tu je a tento motor tam nikde není. Můžete prosím nasměrovat, pomoct. Díky

Edited by vpv

Zdravím, v dílenských příručkách pro Fabii I je popsáno jak pomocí VAG diagnostických přístrojů nastavit kódování různých řídicích jednotek či provádět základní nastavení. V dílenských příručkách pro Fabii II / Roomster to není přímo uvedeno a odkazuje se na "Vozidlový diagnostický tester" (viz příloha). Víte někdo, kde se dá najít dílenská příručka pro "Vozidlový diagnostický tester". Díky

Motor 1.2 TSI str 244.pdf

Mám VIS verzi 4.8 a tam bohužel není motor 1.2 TSI. Navíc VIS není oficiální program od Škodovky, takže nějaká oficiální příručka asi existuje.

v mojom príspevku som urobil reupload. ak by to predsa niekomu nešlo, dajte vedieť. heslo je zrušené, pdf sú voľne stiahnuteľné