Přejít na obsah

Zvysenie vykonu - skusenosti, postrehy


tapert

Doporučené příspěvky

Už jsem tady dlouho nebyl tak taky napíšu pár řádek. S čipem skoro 40 tis km(celkově 57tis) a zatím taky motor kupodivu šlape. Olej po 13-15tis a palivo jenom Verva100. Jo a bavlněný sportovní vzducháč k prdu, hodil jsem zpátky papír a auto jede líp! Žádný turboefekt. Jednotka je z toho průchodnějšího nějaká zblblá, prve nic nic a pak zátah. Prostě klasický turboefekt. Snad ve vysokých otáčkách je maličko lepší, jenomže s tímto motorem se jezdí spíš ty nízké a střední.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 roky později...

Zdravím,
máte někdo zkušenosti s touhle firmou? A jejich chipem?
https://www.autochip.eu/cs_cz/chiptuning/tabulky/car/skoda/fabia_combi/1.2_tsi/iF5bkF4HtIs/ 

Už delší dobu se dívám po chipu, ale nemůžu se rozhodnout kam, protože na jedné stránce je chválí a na druhé zase, že by k nim už nikdy nejeli. Může mi někdo doporučit nějakou ověřenou firmu, kde jste například vy chipovali? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...