Přejít na obsah

Cvaknuti spojkoveho pedalu


yuriss

Doporučené příspěvky

Kdyz se vraci spojkovy pedal, zhruba polovine drahy v nem neprijemne cvakne. dela to jen kdyz jde nahoru standartni rychlosti vyspapavani, pri prerazovani stupne atd. 

co jsem pozoroval vypada to bud

1. bilej silon mezi tyckou a pedalem nebo

2. pruzinka co vraci pedal

 

nema s tim nekdo zkusenosti

 

jde to dost spatne rozeznat odkud to vychazi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to sem nepatří...Měl jsem něco podobného, zhruba ve 3/4 mi tam nepříjemně cuklo.. asi nebudeš mít stejný problém jako já, ale u mě byl problém v botách :-D jakmile jsem si bral jedny, tak v tom spojkovém pedálu vždy po vracení nahoru ve 3/4 nepříjemně cuklo, pak jsem vzal náhodou jiné boty a už to nedělo, tak jsem to zkoušel a fakt jsem to měl tím.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Menili mi spojku, aj nejaké piesty v hydraulike. Spojkový pedál mi teraz nevracia úplne do hornej polohy, nejaké dva tri cenťáky chýbajú. Napadlo ma, že tú pružinku pod pedálom vymením, už ju mám aj kúpenú. Ešte, kým sa pustím do výmeny, robil to už niekto? Lebo neviem, čo mám očakávať, či to je jednoduché vymeniť..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...