Přejít na obsah

Voda ve dveřích


o3viki

Doporučené příspěvky

Jasně, že voda teče mezi lištou se sametkou a oknem dovnitř dveří. Otvory vespod má ale vesele vytéct. Ale tomu jaksi brání přídavné těsnění dveří. U Rapida to tak je, u OIII to bude nemlich to samé, akorát je to těsnění asi už jiné a odklápí se, proto to chrstnutí vody po otevření dveří. U Rapida se voda držela uvnitř a dělala šplouchyty šplouch. 

Řešení je: vyříznout otvor okolo odtokových otvorů, aby voda pylnule vytékala. Nectností je, že jsou pak špinavé prahy pod odtokovými otvory, protože té vody tam proteče opravdu dost. Prostor dveří je tzv."mokrý" nejde utěsnit, pokud je ve dveřích spouštěcí okno. Tak jsem byl poučen kdysi na infolince ŠA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nz, není moje, ale to množství vytékající vody je stejné i u mě. Mám vytlumené dveře na vnějším plechu + speciální hmotu na pohlcení stojatého vlnění z repro a potvrzuju, že to nedrží vodu anebo se do toho voda stékající podél okna vůbec nedostane. Vody je v prahu vždy stejně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, že to musí odtékat. Vadí mi na tom to, čím jsem začal (psal) úplně na začátku - a to, že to zadržuje vodu, která sama neodteče. Neboť kde se drží voda, tak to značí budoucí problém - bude to hnít. Pokud nebude, tak se rád budu plést. A té vody tam bývá opravdu dost, stejně jako na videu od Napalm. 

DD jsem měl na mysli to, co mi k tomu řekli v servisu - že se bude kdyžtak muset trochu poupravit těsnění ve spodní části dveří. Hovořili o jakémsi nastřižení v místech, kde se to drží. Zatím jsem do tohto nešel (moc mě nepřesvědčili o tom, že nebudou právě na mém autě experimentovat) a právě z důvodů, které zde popsal Aleš_BX a Clint.

Editováno: , autor: ooctavia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Mně se to děje taky, ale rozhodně ne v takovém množství. takhle to vypadá jak u vodníků :-)

OII mi to ale dělala v menší míře také.

Trochu mne ale zaráží že to Škoda neřeší. určitě to není věc kterou by se mohli chlubit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...