Přejít na obsah

Front Assistant


Jakub3211

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, brrrrm napsal:

jj, táto situácia je pre FA tutovka.. treba sa naučiť robiť väčšie odstupy od odbočujúcich áut.. ;) 

Rozestup se mi zdál docela v pořádku.Ale je pravda, že jsem mohl přibrzdit, když odbočoval. Já ale nesundal ani nohu z plynu a to byla chyba.

před 3 hodinami, ronskispeed napsal:

prave vcera som sa ponahlal a obchadzal som tesne auto odbocujuce vlavo... cakal som na FA a uplne ticho... dal by som krk na to ze zatrubi na mna...

Hodně záleží na rozdílu rychlostí obou aut. Když na to teď zpětně koukám, tak kdybych jel těch 50, což je tam max. povolená rychlost, tak to třeba jen pípne, možná ani to ne.

před 2 hodinami, Galaxy64 napsal:

Na mě v těchto situacích taky pípne, ale že by brzdil, se mi ještě nestalo.

Původně jsem si myslel, že FA jen pomáhá při brzdění (např. rychlejším a intenzivnějším brzděním). Nevěděl jsem, že může dupnout na brzdu, i když mám nohu na plynovém pedálu. Už dříve jsem v některých situacích očekával, že by mohl alespoň pípnout a on nic.  Mně to taky docela překvapilo, ale dobře mi tak a je to ponaučení pro příště. Dodávka co se za mnou lepila, se snad taky trochu ponaučí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 3. 2018 na 13:41, Lupen_cz napsal:

Někdy mně(i ty za mnou) FA umí opravdu vystrašit :-).

 můj Front Assistat-video

Co to tam v pozadi hra za progressive?

 

rychlost nerychlost... viem kedy mi FA zvykne zapipat a hovorim, ze dal by som krk na to, ze prave to bola spominana situacia.

Editováno: , autor: ronskispeed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, na tohle FA reaguje... jeste jak si ten pred tebou trochu najel a zvetsil plochu... bez plynu by ti na brzdy nesel, jenom zapiskal... jsem mel nedavno neco podobneho, jen borec odbocoval doleva, kde jsem to necekal... navic to byla takova ta akce "hmm, asi jeste nee....nebo ze by?....kua!!! tady je to! brzda, tocim, blinkr, vsichni se poserte!" 

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to byl ten muj pripad. Mimochodem reci typu, ze ten za mnou si asi musel menit plinku. Co jako? Kdyz se nekomu lepim na prdel, tak musim pocitat se vsim. Cumet pred sebe, pripadne jeste pred toho pred sebou a mit pul nohy na brzde. Zadny "ja to necekal"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vím že ten předemnou bude odbočovat tak minimálně sundám nohu z plynu a FA si pípne, pokud jede někdo blízko zamnou tak ze zkušenosti vím, že toho co jede před námi pořádně nevidí, proto lehce polechtám brzdu abych toho zamnou upozornil že se něco děje a má se taky připravit brzdit. Pokud je ten předemnou nebo i ten zamnou debil tak holt ať se třeba poserou ale nikdo nemá věšteckou kouli co se chystají během vteřiny udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak tuto zimu mi FA prvy krat zahlasil, ze nieje k dispozicii. Po vystupeni som sa nestacil cudovat z narazniku trcali cencule priamo pred radarom :-). Toto nedokaze odstranit ani vyhrievanie FA :D, ktore , ako som zistil mam (hreje celkom intenzivne). Za mna s FA absolutna spokojnost. Inac aj mne obcas pipne, ked ten predomnou odbocuje, ale vzdy to doteraz bolo opravnene, proste s bezpecnostneho hladiska clovek musi spomalit , obcas aj pribrzdit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, camarena napsal:

Tak tuto zimu mi FA prvy krat zahlasil, ze nieje k dispozicii. Po vystupeni som sa nestacil cudovat z narazniku trcali cencule priamo pred radarom :-). Toto nedokaze odstranit ani vyhrievanie FA :D, ktore , ako som zistil mam (hreje celkom intenzivne). Za mna s FA absolutna spokojnost. Inac aj mne obcas pipne, ked ten predomnou odbocuje, ale vzdy to doteraz bolo opravnene, proste s bezpecnostneho hladiska clovek musi spomalit , obcas aj pribrzdit ...

 

Takze FL uz ma vyhrev FA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...