Přejít na obsah

Vymena tlumicu


milanpf

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...

Mám na originálních tlumičích najeto cca 200tis. a už k vůli té výdrži bych do ničeho jiného nešel. Nedávno jsem je nechával změřit a jsou stále v dobré kondici. Dorazy jsem měnil někdy kolem 100tis. a ted už jsou zase chycené, takže je vyměním společně s horním uložením, které už je taky špatné. Mě podvozek u SII přijde právě hodně nalazený do komfortu a to často jezdím i po silnicích nevalných kvalit :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výdrž 200 tis. je fajn, ale klidně bych se spokojil s poloviční výdrží za cenu lepšího tlumení. Vůbec to naladění Superbu je takové zvláštní. Při pozvolných nerovnostech se to houpe, do zatáček naklání, ale při přejezdu drobných nerovností je to tvrdé a je cítit každý kamínek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

r_e_n_e: Mě zaujal test v posledním Světě motorů, kde většina neoriginálních tlumičů (byl to test na Octavii II) zcela nebo částečně propadla (buď kvalita nebo nevyváženost funkce stažení a roztažení). Originály Škoda test jednoznačně vyhrály. Takže tak... Ale zkušenost nemám.

Editováno: , autor: wizaard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

r_e_n_e , máš tam nefunkční odkaz.

 

tak to je link z autokelly  dielov:

http://autokelly.sk/#PATH=31391882;5835877;5835909;5836129;35333999;34936660;32560274;33398640|CT=4|PCT=16|LNG=1

 

je to konkretne toto:

 

MO G1057 P/L tlumič pérování MONROE, plyno-kapalinový

 67,47 Euro

 

MO E1357 P/L tlumič pérování MONROE, REFLEX

91,60 Euro  

 

TR JGT1054T Tlumič pérování TRW

pre PR- číslo: 1JA

pre PR- číslo: 1JL

77,81 Euro

 

TR JGT448T Tlumič pérování TRW

pre PR- číslo: 1JA

pre PR- číslo: 0AC

73,15 Euro 

 

TR JGT589T Tlumič pérování TRW

pre PR- číslo: 1JA

pre PR- číslo: 1X1

79,17 Euro 

 

SA 311346 Tlumič zadní SUPER TOURING

Strana montáże: Zadna naprava

101,96 Euro

 

VAG 1K0513029EN P/L tlumič pérování ORIGINÁL

60,59 Euro

 

KYB 349088 NovinkaTlumič pérování EXCEL-G

82,99 Euro

 

mate skusenosti s tlmicmi od SACHS?

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom testu Světa motorů dopadl dobře jen Škoda originál, Škoda economy a ještě dva, myslím. Třeba zrovna Sachs byl nevyhovující, Monroe, myslím, taky. Doporučuju test najít, je i na Auto.cz: http://www.auto.cz/tlumice-perovani-na-skodu-octavia-ii-jsou-opravdu-na-to-same-auto-94337

Editováno: , autor: wizaard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...