Přejít na obsah

Odrazky na nárazník


Mirek17

Doporučené příspěvky

Problém je, že páska po celé délce toho plastu bude prostě tuzing jako víno. Bude to prostě vidět, že to není origo řešení. To už radši červenou lištu z RED paketu na spodní hranu víka. Zaobírám se myšlenkou nějak zapustit do plastu odrazky z OIII RS, když už mám i tu koncovku. Blázen na kuchání auta jsem myslím dostatečný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V noci při nasvícení to vidět bude, to je jasný. Ale jinak to bude úplně schovaný, protože to je prostě na "neviditelném" místě. A klidně by to mohlo být kratší, ne nutně dlouhá páska. Mňo, asi se nakonec na vymýšlení odrazek úplně vybodnu, na hnědou káru to prostě rozumně vymyslet nejde.

 

Až nakucháš ty odrazky, tak určitě hoď foto :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Budu mluvit za sebe - cinkrlátka taky nemám rád a osobně bych si je na auto nedal, ale zrovna ty odrazky mi přijdou fajn, ač je dosud nemám a asi na ně nedojde. Když auto parkuje někde ve tmě u silnice, což je občas nutné, tak je výrazně lépe vidět, než jen s těmi standardními odrazkami ve světlech. A zrovna nedávno jsem jel po rakouské dálnici za oktávkou s odrazkovým pruhem pod nárazníkem a v té mlze a slejváku to bylo vidět lépe, než světla (mlhovku puštěnu neměl). Jednoduše jsem zastáncem toho, že auto, chodci, cyklisté mají být ve tmě vidět. A čím více, tím lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem hotové samolepící. Jenom jsem si vybral umístění (koukal jsem na ostatní auta) a nalepil a drží.

 

Tak to je nejlepší co jsem zatím viděl. :-)

 

Ještě přemýšlím si dát na auto nějakou samolepku, "drž si odstup" ideálně taková aby se uměla rozblikat :-) Nemáte někdo tip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle už je u mě za hranou vkusu, ale dovedu si představit, co by taková samolepka, nejlépe blikající, s agresivním individuem udělala  :kol-31:  Ale často mám podobný choutky něco mít. Takové rozsvěcení brzdových světel (bez brzdění) nebo jejich rozblikání jako při intenzivním brzdění by na ně fungovat mohlo :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu co tady řešíte, vždyť rapid má odrazky ve světlech.

viz foto vpřispěveku:

Zdravím, tak jsem si zakoupil gelové odrazky, které byly dost velké. Ty jsem

upravil a nalepil na nárazník mého Rapida. Posílám foto:

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...