Přejít na obsah

TMC v Move&Fun


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny a chtěl bych se zeptat zvláště majitelů Citigo s navigací Move&Fun.

 

Před nějakým časem jsem si pořídil tuhle super navigaci (jsem velmi spokojen) ovšem dodnes mi nefunguje TMC.

Respektive dopravní událost (např. dopravní zácpa) se zobrazí na mapě (takže TMC funguje) dokonce je i na seznamu když si rozkliknu dopravu. Ovšem i přesto že navigace TMC má tak stejně naviguje přes např. uzavírku. A v seznamu "Na trase" svítí nula.

 

A i když hodně lidí napadne útěcha typu TMC v ČR je stejně na nic. Tak já si dovolím nesouhlasit! Čekal jsem, že to bude nepoužitelná bída ale těší mě (teda v Praze a okolí) že často vidím zácpy, uzavírky, různé omezení atd. v navigaci jako TMC zprávu.

 

Takže v kostce. TMC přijímám ale je k ničemu protože za jízdy bych furt musel klikat na dopravu a projíždět si seznam ručně. A právě nechápu že v manuálu k navigaci je uvedené že když se blíží dopravní zácpa tak se zobrazí tlačítko:

Manual_2.jpg

a nebo další příklad. V případě nějakého omezení navigace nabídne alternativní trasu:

Manual.jpg

 

Ani jeden z těch dvou obrázků jsem mimochodem nikdy na navigaci neviděl.

Právě proto, že i když úmyslně (na zkoušku) naplánuju trasu kolonou tak navigace ukáže "Na trase: 0", "V okolí: 35"

 

 

No ale proč to vůbec píšu bych skoro zapomněl. :)

Máte to taky tak a nebo vám všechno funguje na výbornou. Protože mě napadlo jestli bych navigaci neměl reklamovat když je ještě v záruce a v podstatě nefunguje deklarovaná funkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nic? :kol-32: Ach jo :(

 

Edit:

 

Tak to bych se měl stydět po x týdnech co jsem to řešil jsem objevil hluboko v nastavení nabídku co to zakazovala :kol-17:

Teď už všechno šlape na výbornou.

 

2015_03_27_11_00_57.jpg

 

2015_03_27_10_58_38.jpg

 

 

Ale evidentně se nechal napálit i pán redaktor co testoval navigaci od navigonu :D

http://navigovat.mobilmania.cz/clanky/navigon-8410-obrazkova-abeceda-test/sc-265-a-1314373/default.aspx

V dopravních zprávách RDS-TMC mi u Navigonů nikdy nefunguje přehled událostí na trase. Řešili jsme to už v diskuzním fóru, kde jiní uživatelé psali, jak nemají žádný problém. Od té doby jsem ale testoval další Navigony a je to pořád stejné. I když mám trasu prokazatelně naplánovanou místem, kde je nějaká dopravní událost, ve filtru (na obrázku druhá položka) je pořád nula.

 

Editováno: , autor: BlackCiti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím chcem sa opýtať či niekto z vás nemal problém z navigáciou Move&fun stalo sa mi totiž že mi zamrzla tak že som ju nemohol rozbehnúť.Až keď som ju zobral do tepla a dal na nabijacku tak sa chytila.V aute mi funguje ale keď chcem prejsť napr z multimedia späť tak zamrzne.Má s tým niekto skúsenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...