Přejít na obsah

DSG 3.6 FSI problémy


LadaT

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Cau lidi chci se zeptat. Pri podrazovani mi auto dela zvuky "cvakani" dost hlucne spis je to bouchnuti. A kdyz stojim na brzde zaradim z D na N cvaknuti se ozve a k tomu pod autem DOST citim ze se tam neco hybe, formuje nebo steluje. Jakoby auto nevedelo co zaradit nebo co po nem chci. Pri D-N, N-D a R-D, D-R. Stojim na brzde a jakmile prehodim teprve je cvaknuti a pohyby pod autem. Je to mechatronika?

 

On 11/7/2017 at 9:02 PM, Fimbo said:

Zdarec,začala mi zlobit převodovka,asi 3x se mi stalo že mi z maxidotu zmizelo ukazatel rychlostniho stupne a jakoby vypadla rychlost..po chcipnuti a znovu nastartování vše ok..obcas to lehce cukne ale nic extra Vag mi vypsal tyto zavady:

17252-Tlak v prevodovce :Adaptace na doraz

           P0868- 001 horní mezní hodnota překročena- Sporadicka 

19143-Nesmyslny průběh řazení převodovka

           P2711- 005- žádné nebo špatne základní nastaveni/přizpůsobení- sporadicka 

18243-Tlakovy regulační ventil 5 (N217): zkrat na plus

            P1835- 000 ------- sporadicka

 

Je to na výměnu mechatroniky?Nebo olej v prevodovce?Zajímalo by mě jestli se s tim uz někdo setkal a jak řešil opravu..dekuju za rady.

On 11/7/2017 at 9:02 PM, Fimbo said:

Zdarec,začala mi zlobit převodovka,asi 3x se mi stalo že mi z maxidotu zmizelo ukazatel rychlostniho stupne a jakoby vypadla rychlost..po chcipnuti a znovu nastartování vše ok..obcas to lehce cukne ale nic extra Vag mi vypsal tyto zavady:

17252-Tlak v prevodovce :Adaptace na doraz

           P0868- 001 horní mezní hodnota překročena- Sporadicka 

19143-Nesmyslny průběh řazení převodovka

           P2711- 005- žádné nebo špatne základní nastaveni/přizpůsobení- sporadicka 

18243-Tlakovy regulační ventil 5 (N217): zkrat na plus

            P1835- 000 ------- sporadicka

 

Je to na výměnu mechatroniky?Nebo olej v prevodovce?Zajímalo by mě jestli se s tim uz někdo setkal a jak řešil opravu..dekuju za rady.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...