Přejít na obsah

vodičák - kedy,aká skupina,za koľko?


parolla

Doporučené příspěvky

Páni,dnes som absolvoval psychologické vyšetrenie vodiča (všetky skupiny - 60€),taktiež zdravotnú prehliadku vodiča (20€) . Vodičák na bus som robil v roku 2000. Stalo ma to cca 10 000 korún. Keď chceš dnes jazdiť profesionálne,stojí to dosť veľa.

Ale k veci. Vodičák na malý motocykel som robil v roku 1986,na veľký o rok neskôr. ale absolútne netuším čo to stálo. Osviežte mi pamäť! :-) 

Kedy ste sa stali vodičmi Vy? A čo to stálo?

Keď si chcel jazdiť ako vodič s povolania v roku 1986 stačilo ti toto: post-79248-0-71592000-1427138897_thumb.j

 

No a dnes profesionálny vodič potrebuje toto: post-79248-0-50664600-1427139073_thumb.j

A to tam ešte nie je medzinárodný vodičský preukaz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodicak som dostal 16.2.2006 :) hold, nepatrim k najstarsim. Cena asi 350 ci 400 eur, skusku som robil kvoli svojej blbosti na dvakrat (teda iba jazdu). Bola vtedy zima, druhykrat uz v pohode, dal mi iba rovinku a par krizovatiek. Pohoda :) zatial mam iba A1, AM a B...chcel som i dorobit C, ale nepotrebujem surne

--

Z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som jeden z mladších vodičov, ale vzhľadom na časte cesty BA-KE a po Slovensku mám už určite skúsenosti. Vodičák som dostal 19.7.2011 a to len na malú motorku do 50cm3 a potom B,B1 v budúcnosti si možno spravím na veľkú motorku. Platil som za vodičák 370€ plus prvá pomoc 30€ a plus ešte kolky to už neviem presne koľko bolo. Za ten čas čo mám vodičák  tak ma zastavili ochrancovia zákona iba jeden krát a to pri bežnej kontrole, tento rok v januári.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...