Přejít na obsah

Den otevřených dvěří Škoda Auto


marek2

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj je pravda že škoda auto pořádá ke svému 120. výročí den otevřených dveří? Viz. http://ekonomika.idnes.cz/skoda-otevre-po-ctyrech-letech-opet-tovarnu-fzn-/ekoakcie.aspx?c=A150408_162507_ekoakcie_suj a ještě jsem to našel na favorit club foru. A údajně se to píše i v odborovém časopisu. Ví o tom někdo něco? Je to pro veřejnost nebo jen uzavřená akce? Rád bych se tam zajel podívat. Děkuji za info. Ve škodovce mě zatím neodpověděli na mail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

70 000 lidí je vysoké číslo, ale továrna je velká.Nebude to tak hrozné.V roce 2011 jsem tam byl na 20. výročí s Volkswagenem a nikde žádná velká tlačenice nebyla.Ti lidé se v areálu prostě "rozprostřou".

V kolik to má začínat?

Editováno: , autor: Martin..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto mi na můj dotaz ohledně DOD odpověděli z infolinky před 5 dny :

 

...V tuto chvíli máme z oddělení komunikace pouze potvrzený termín konání akce. Bližší informace budou zveřejněny prostřednictvím
tiskových zpráv a na internetových stránkách....

 

Pravděpodobně nemají moc velký zájem o veřejnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji já ani netušil o tom info na webu. Díval jsem se před pár dny a stále tam nic nebylo tak jsem je pořád bombardoval na infolince :) tak teď je to na 100%

 

A proč mají na netu u článku o dni otevřených dveří datum zveřejnění 28/5/2015?

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak v roce  2011 sem byl a nikde zadna tlacenice,.. je to tak velky prostor ze lidu bylo hodne a bylo to proste vsechno v pohode ;) ani moc velke zacpy v centru a dalsich problemech ;) bylo to pekne ;)

 

proto tento rok znova nevynecham ;) ale jelikoz mam dalsi program jenom to tak v rychlosti probehnu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

70 000 lidí je vysoké číslo, ale továrna je velká.Nebude to tak hrozné.V roce 2011 jsem tam byl na 20. výročí s Volkswagenem a nikde žádná velká tlačenice nebyla.Ti lidé se v areálu prostě "rozprostřou".

 

 

Presne tak v roce  2011 sem byl a nikde zadna tlacenice,.. je to tak velky prostor ze lidu bylo hodne a bylo to proste vsechno v pohode ;) ani moc velke zacpy v centru a dalsich problemech ;)

 

Také jsem tam byl v 2011 a jediná tlačenice byla u testovací dráhy kde po menším okruhu vozili lidi. ;) a pak to horší bylo s parkováním, ale přijel jsem trochu dýl. Letos se zas pojedu podívat.  

 

Jinak je pro zajímavost minule to bylo 16.4 2011 a moje auto bylo vyrobeno 18.4.2011, takže jsem ho tam možná někde potkal :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akce to byla vcelku podařená, sic jsem si původně myslel, že bude probíhat více pracovních operací, ale to se nejspíš při takovém počtu návštěvníků nedělá - ostatně nevím jestli by i bez této akce byl běžný pracovní rytmus (pracovní sobota)

A vystoupení Lucie taky nebylo špatný  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akce byla super, lidí bylo hodně, parkoviště plný, ale dalo se to. Stejně ta továrna je takový město ve městě. Všimnul jsem si i v jednom místě, že tam měli i hodně bočních výlisků z Rooma, přitom se dělal v Kvasinách. Asi nějaký zbytek :-) Jinak novej Superb vypadá hodně zajímavě. A překvapilo mě, že auta co jdou na export mimo Evropu se posílají rozložená, prej kvůli místu v kontejneru a kompletují se až na místě např. Indie.

Editováno: , autor: mkaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...