Přejít na obsah

Start - Stop system


Buldog77

Doporučené příspěvky

před 15 minutami, Čečulák napsal:

Jak to je s STK ? Projde to bez nefukcniho SS ?

Vy jste asi nidy nebyl na STK. Tam je nezajímá nic, ani vykuchaný DPF, nebo cokoliv jiného. Ale s SS systémem je to jinak:

Samo sebou to neprojde! Deaktivovaný SS, nebo, nedej Bože invertované tlačítko, ať kódováním, nebo hardwarově je nejtvrdší závada. Zabavují vozidlo na místě a okamžitě posílají na sešrotování. Navíc budete nadosmrti v Bruselu evidováni jako nepřátelé Eurobuzerací, připravte se fízly u baráku non stop, takže se Vaši děti nedostanou na školy a rodiče nevemou do žádného domova důchodců. Navíc okamžtě STK uvědomí autorizovaný servis a ten se postará o to, aby Vám padla záruka i na novou televizi v kuchyni!

 

Editováno: , autor: Clerfayt
  • Pozitivní 1
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak se mi potvrdilo co jsem psal o měřícím cyklu. Ráno, -7 okna zamrzlá, vevnitř přední zamlžené. Nastaruji, dávám odmlžení a ventilátor naplno (od toho přehrátí SW nejede ventilátor naplno po zapnutí funkce), jdu do kufru pro rozmrazovač, nastříkám, uklidím a jdu si sednout. A koukám že svítí ikona S/S, pokusil se vypnout motor zmrzlý na kost.  Takže nejen teplota oleje a vody, prioritní je čas. Pak jsem totiž po chvilce jízdy musel zastavit a ikona S/S se neobjevila. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na toto,co tu ty pises som sa pytal a bol prekvvapeny,ze mam nejaky problem a ono to vypada,ze je to normalne,lebo ja mam takto nakodovane spravanie ventilatora v rezime auto od novoty/zatial nemam dodatocne nic kodovane/

Nastaruji, dávám odmlžení a ventilátor naplno (od toho přehrátí SW nejede ventilátor naplno po zapnutí funkce

 

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni mi ten SW přehráli v létě a všiml jsem si toho poslední měsíc. A fičurky zůstaly netknuté včetně S/S, a to to mám vlastně skoro hned od začátku.

Chvilku jsem tehdy přemýšlel nad relátky aniž bych tušil jakouže elektroinstalaci fabka má, ale pak zvítězila jednoduchost a šup kablíčkem vyřešeno. To že to zůstalo přes ten opravný SW je to, že opravovali jádro a nechali parametry. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deaktivace systému start-stop. Sice jde o známý a již několikrát diskutovaný způsob založený na principu elektronického sepnutí tlačítka start-stop po zapnutí zapalování (realizovaného hotovým modulem nebo relátkem, klopným obvodem 555, hradly apod.), ale připojuji v příloze pdf mnou ověřený dvoustránkový montážní postup s přípojnými místy pro Fabii se samostatným tlačítkem systému start-stop na panelu vlevo vedle volantu. Ve druhé příloze je pak ukázka mého "bastlu ze šuplíkových součástek".

 

Na základě reakcí na příspěvek doplňuji:

  • Tento postup neřeší obecné problémy systému rekuperace energií. Uvítám příspěvek s návodem, jak vlastnosti systému rekuperace upravit.
  • Na rozdíl od "trvalé" deaktivace sw úpravou, např. nastavením limitu napětí, je možné systém start-stop jednoduše aktivovat opětovným stiskem tlačítka třeba při delším čekání za železničním přejezdem nebo před řízenou uzavírkou apod.

 

SSD.pdf

SSS.pdf

Editováno: , autor: psemrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vyřešíte bez softwarové změny kolísání napětí na baterii od 12,1V do 13,8 V? Přijedu domů a na baterii mám jen 12,1 V(i když jsem měl vypnutý start/stop). Pak auto cca. 14 dnů může stát a přijdou mrazy.... no a baterie má to nejlepší za sebou. Nemluvě o autech, které mají přídavné topení....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, psemrad napsal:

Deaktivace systému start-stop. Sice jde o známý a již několikrát diskutovaný způsob založený na principu elektronického sepnutí tlačítka start-stop po zapnutí zapalování (realizovaného hotovým modulem nebo relátkem, klopným obvodem 555, hradly apod.), ale připojuji v příloze pdf mnou ověřený dvoustránkový montážní postup s přípojnými místy pro Fabii se samostatným tlačítkem systému start-stop na panelu vlevo vedle volantu. Ve druhé příloze je pak ukázka mého "bastlu ze šuplíkových součástek".

 

Na základě reakcí na příspěvek doplňuji:

  • Tento postup neřeší obecné problémy systému rekuperace energií. Uvítám příspěvek s návodem, jak vlastnosti systému rekuperace upravit.
  • Na rozdíl od "trvalé" deaktivace sw úpravou, např. nastavením limitu napětí, je možné systém start-stop jednoduše aktivovat opětovným stiskem tlačítka třeba při delším čekání za železničním přejezdem nebo před řízenou uzavírkou apod.

 

SSD.pdf

SSS.pdf

Zdravím, kde se dají objednat konektory na vytvoření propojky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, ferda25 napsal:

Jak vyřešíte bez softwarové změny kolísání napětí na baterii od 12,1V do 13,8 V? Přijedu domů a na baterii mám jen 12,1 V(i když jsem měl vypnutý start/stop). Pak auto cca. 14 dnů může stát a přijdou mrazy.... no a baterie má to nejlepší za sebou. Nemluvě o autech, které mají přídavné topení....

 

Kdo s tím má problém, ať si zajede do Strakonic za Ferdou25 a bude mít bezproblémově start-stop deaktivovanej.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V ‎23‎.‎12‎.‎2017 na 15:51, psemrad napsal:

Deaktivace systému start-stop. Sice jde o známý a již několikrát diskutovaný způsob založený na principu elektronického sepnutí tlačítka start-stop po zapnutí zapalování (realizovaného hotovým modulem nebo relátkem, klopným obvodem 555, hradly apod.), ale připojuji v příloze pdf mnou ověřený dvoustránkový montážní postup s přípojnými místy pro Fabii se samostatným tlačítkem systému start-stop na panelu vlevo vedle volantu. Ve druhé příloze je pak ukázka mého "bastlu ze šuplíkových součástek".

 

Na základě reakcí na příspěvek doplňuji:

  • Tento postup neřeší obecné problémy systému rekuperace energií. Uvítám příspěvek s návodem, jak vlastnosti systému rekuperace upravit.
  • Na rozdíl od "trvalé" deaktivace sw úpravou, např. nastavením limitu napětí, je možné systém start-stop jednoduše aktivovat opětovným stiskem tlačítka třeba při delším čekání za železničním přejezdem nebo před řízenou uzavírkou apod.

 

SSD.pdf

SSS.pdf

Doplňuji, že se po odpojení svorkovnice od přepínače světel může v BCM jednotce objevit chyba:

919560 - Light Switch
          B126A 29 [008] - Signal Implausible
          Intermittent - Confirmed - Tested Since Memory Clear
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 00000001
                    Fault Priority: 3
                    Fault Frequency: 1
                    Reset counter: 140
                    Mileage: xxxxxx km
                    Date: yyyy.mm.dd
                    Time: hh:mm:ss

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Clerfayt napsal:

K čemu je ten konektor? 

Na tlačítko SS pro  výrobu propojky

před 47 minutami, ronskispeed napsal:

google ti nefunguje? nakopiroval som cislo dielu google a hned prvy odkaz: https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/6r0972930a-svorkovnice-10-polova-skoda-31244.html

Dik , mě me to hodilo na odkazy do zahraničí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...