Přejít na obsah

Start - Stop system


Buldog77

Doporučené příspěvky

Jde o to vydrzet vypinat do konce zaruky a pak tenhle nesmysl deaktivovat...

Driv jsme zapinali svetla, ted vypiname SS

servisu i závodu to je fuk že si vypneš start/stop na furt.... maximálně kdyby měli keci, tak si to hold zase aktivuješ přes diagnostiku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ja som si zvykol ked nechcem aktivovat start stop napr. na krizovatke tak drzim vymacknutu spojku a ked viem ze to bude na dlhsie pustim ju a skape :) tym start stop aspon trosku ovladam ja a nie ono mna :)

 

Ale neviem ci je to ohladuplne k autu ci dlhodobejsie vymacknuta spojka nieco nemoze pokazit :kol-32:

Stůj na spojce klidně dál,brzy se prohneš v servisu při výměně spojkovýho ložiska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stůj na spojce klidně dál,brzy se prohneš v servisu při výměně spojkovýho ložiska.

Preto som napisal "ked viem ze to bude na dlhsie pustim ju a skape" a preco by som sa prehol ved je v zaruke + priplateny servis :kol-31:

 

Aby som to upravil tak stojim na spojke ked viem ze to bude radovo v sekundach kym sa pohnem dalej..neznasam ked to skape na pikolosekundu  :kol-44: (to nase euro6)

Uvaha ze to dam vypnut stale je len som sa este neodhodlal a neprezivajte to tak auto je sakra spotrebak.

Editováno: , autor: Bflame
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha a "proč" nečítaš lepšie čo píšem? ...Lebo niekedy chcem aby to skapalo a pár sekúnd tomu neublíži OMG samozrejme napríklad keď sa posúvaš v kolóne alebo niečo podobné tak to je iné ale keď si napr. na stopke tak neni nič lepšie keď ti to skape na 0,niečo sekundy a hneď štartuje, rozumieš o čom tu hovorím? Tvoj názor je asi iný ale ja mám ten svoj a serem celý SS, ja SS vyuzivam ale keď nechcem aby to skapalo na KRÁTKU chvíľu tak podržím tú spojku a nejdem hneď mačkať tlačítko...

 

SS si budem používať tak aby mi slúžilo a nie aby ma štvalo ako mnohých, ak máš pravdu a pôjdem na výmenu ložiska v najbližších 5 rokoch (to mam predplateny servis a havarijku atd..) tak ti dám flašku domácej a uznám že si odborník na slovo vzatý ale pochybujem o tom. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechce, aby mu to zdechlo, kdyz stoji 10s na stopce... tak drzi vyslapnutou spojku

ja to delam stejne, ale ne kvuli ss, ale ze se budu ze stopky co nejdriv rozjizdet, tak uz tam mam jednicku a jen co to jde tak poustim spojku a vyrazim - jak to delat jinak? Prece ta spojka snad musi neco vydrzet ne? Akorat uz jsme asi zase mimo téma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se S/S libil na pujcenych autech, ale jen do ty doby, nez jsem vjel do uzsiho centra Prahy a co 50 metru mi to chcipalo na kazdym semaforu, na kazdym prechodu pro duchodce, abych je neurazel, ty jsou nekdy nejrychlejsi. Takze nechal jsem to tak 20 minut a pak jsem to vypnul. Bylo mi lito toho starteru:-) ... za me neeee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S-S budu každopádně vypínat... klidně bych bral volitelný příplatek, abych to tam už z výroby nemusel mít! Doteď jsem před každou jízdou na starým autě musel zapínat světla... teď to bude automatický, tak místo toho po startu zmáčnu čudlík, kterej je o pár centimetrů vedle! : lol:

Editováno: , autor: Jara-i
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S-S budu každopádně vypínat... klidně bych bral volitelný příplatek, abych to tam už z výroby nemusel mít! Doteď jsem před každou jízdou na starým autě musel zapínat světla... teď to bude automatický, tak místo toho po startu zmáčnu čudlík, kterej je o pár centimetrů vedle! : lol:

stav se za někým kdo to umí deaktivovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...