Přejít na obsah

Instalace subwooferu a zesilovače


Doporučené příspěvky

Se zvukem originální reprosoustavy spokojený nejsem(bohužel nemám Cantona), už došlo k vytlumení zatím předních dveří a výměně předních reproduktorů a stále to není ono. Z bývalého vozu mi doma zbyla kabeláž, zesilovač a subwoofer a hodně uvažuji o této instalaci. Řešil už jste to někdo nebo máte to nainstalované??? nejvíc mi asi jde o průchodku od baterie do interieru vozu, jinak ostatní zvládnu sám, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar, sice jasne pises, ze to chces robit sam ale predsa spomeniem http://www.ahifi.cz/. pozdavaju sa mi a ak by to pre mna nebolo tak daleko tak som uz davno u nich (kvoli vytlmeniu aj vymene repro).

mam cantona ale tiez nie je nic extra, bohuzial...som si ale isty, ze vytlmenie dveri a vymena prednych a zadnych repro by pomohla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo u mě je ten problém, že jsem si zvykl na výraznější basy a mám rád basovější hudbu, proto jsem zvukem zklamán a chci to nějak doplnit. Pokud bych byl nějaký normální řidič který je rád, že mu radio trošku lépe hraje, tak věřím, že vytlumení a výměna repro pomůže, ale já jsem trošku náročnější posluchač a rád si tu hudbu v autě užívám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zdravím, pánové. Nepodařilo se mi ani zde, ani nikde jinde zjistit kam zapojit remote kabel u MIB STD2 (Amundsen). Zásuvka je quadlock pin 52. Vytlumil jsem dveře, vyměnil všechny origo repráky za Hertz a teď už jen ten subák. Můžu ho nabudit z pojistek, ale kurňa přece to musí jít i z rádia!! Za případné reakce děkuji...

IMG_20200327_171808.jpg

IMG_20200327_171932.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...