Přejít na obsah

Ojetina FI nebo II


-Janka-

Doporučené příspěvky

Jo,já jen že jedna věc je mudrovat tím spíš když se mne to netýká, a druhá konat.

Přeji holce Jance, pevné nervy a šťastnou ruku. A i kdyby se snad něco potento...,tak jak nejde o život jde o hovno a je to jen kus plechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych se zaměřil na dvojkovou. Osobně nevidím důvod proč jít do 1. generace. Nebo takhle pokud Janka bude koukat na auta svojí horní cenovou hranici, tak najde oježděné dvojky a nebo výstavní jedničky. Pokud přihodí k té stovce ještě dvacku, už se dostane na hezké dvojkové fabie.

Editováno: , autor: Supermarine_Spitfire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som určite doporučil F2, čím novšie tým lepšie, mne osobne sa na nej páči vzhľad (100ludí 100chutí), v interieri je podľa mňa viacej miesta ako v jednotke.

 

Ale je to len na nej čo si vyberie čo jej viac sadne.

 

Podľa všetkého sa dajú naisť kúsky v jej cenovom limite aj F2 po FL.

 

napr táto vyzerá fajn u fabie po FL by som sa HTP nebál majú dlhšie prevodovky.

 

http://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/fabia/16254364?goFrom=list

Editováno: , autor: marfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se pomalu přikláním k dvojkové fabii s htp (když by byl čtyřválec, tak se zlobit nebudu, ale už nejsem proti htp tak zaujatá :-) ), podle mně jí přední světla dělají takový roztomilý výraz a interiér se mi líbí víc než u staré. Do těch 120  tisíc, které mám jako maximální strop když by to za to stálo, to vypadá, že se vybrat dá. Tady na fóru jsem si načetla různé diskuze o tomhle motoru a asi fakt nebude nejhorší a na můj malý roční nájezd to bude stačit. Řidič jsem klidný, rychlostní rekordy netrhám, většinou se pohybuji povolenou rychlostí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak mozem, zapojim sa. Ked som sa chystal kupovat svoje prvecauto, strop som mal 1500-2000 eur. Vyhliadnute auta na nete vyzerali fajn, no v skutocnosti blud. Nakoniec som vybral F1 za 3000 eur. Splatky. Cely happy som bol ked mi to schvilili a neriesil som sumu. Ked som si neskor spocital, ze za neho zaplatim takmer raz tolko, tak mi nebolo do reci. Za tu sumu som mohol mat novu F2 takmer. Po case som tu F1 vyplatil, a o pol roka co cert nechcel, F1 isla z domu a ja som bol uz na F2. Ak by ma to vtedy napadlo, mojol som rovno zobrat F2Combi co mam teraz a usetrit. Preto aj tebe odporucam ist skor rovno do F2.

Motor HTP sme mali v rodinnej F1Combi, neskor v svojej F1 a teraz aj F2Combi. Nelutujem. Vykon dostatocny, spotreba super...

Moje odporucanie: radsej si rovno doplat do F2, motor je fajn, svetla tiez, navyse je novsie a muchy ma vychytane uz dostatocne...

--

Z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja hlavne doporucuju FII, bo mi prijdou FI dosti drahe, na to ze je to o dve generace starsi, az bude FIII vic videt, tak se muze stat, ze ceny spadnou a zacne byt FI vnimana jako stara. Ta mnou postovana 1,6 ma i to tazne, jak Janka zminovala a i celkem vykon. Pro me je to jeden z nejvyznamnejsich komfortních prvku a vubec to nemusi byt o nejakem zavodeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som určite doporučil F2, čím novšie tým lepšie, mne osobne sa na nej páči vzhľad (100ludí 100chutí), v interieri je podľa mňa viacej miesta ako v jednotke.

 

Ale je to len na nej čo si vyberie čo jej viac sadne.

 

Podľa všetkého sa dajú naisť kúsky v jej cenovom limite aj F2 po FL.

 

napr táto vyzerá fajn u fabie po FL by som sa HTP nebál majú dlhšie prevodovky.

 

http://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/fabia/16254364?goFrom=list

kdyby si mohl položit na stůl těch 106t. kč a auto by bylo tvoje byla by to nádhera......ale bohužel to není pravda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tak 3/4 škodovky ?

 

Než se do mne pustíte, tak vloni jsem taky mohutně tlačil do FII a nakonec jsme skončili u něččeho takového. A nelitujeme. Jinak motory to jsou HTP, podvozek z FIII což se málo ví atd...

http://www.sauto.cz/osobni/hledani#!category=1&condition=1&condition=2&condition=4&fuel=1&priceMax=150000&priceMin=100000&subCategory=1&yearMin=2009&manufacturer=86

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miro, na tu už jsem koukala, ale asi fakt neumím ocenit, to jak je udržovaná, pro mě je 115 tisíc za 1. generaci hodně. Tak nějak jsem došla k závěru, že pod 100 tis. budu vybírat bez rozdílu generace, ale když by to bylo nad 100, tak jedině dvojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a jak to má obouchané puklice.....

fotka motoru je nějaká divná ,ale je to fotka:

-proč na přepážce nejsou nálepky o klimě, esč,,,, sklonu světel atd.

-proč zámek kapoty je takový nějaký zaoxidovaný, ale slinentblo motoru (vlevo) se leskne jako psí kulky, přičemž obal řídící jednotky je tak akorát,řekl bych přiměřeně patinovaný.

-nemá to ani přední zástěrky.

Auto pěkně vybavené, ale nemá mlhovky?

dokumenty k vozu jsou jakési multijazyčné

to není zaujatost, jen to je pár detailů na které neznám odpověď, čímž netvrdím že to auto je jakkoliv špatné.

Jejda ten prodejce mne za to asi nebude mít rád  ... :kol-26:

Editováno: , autor: Alma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmyslně drahý, jednak jsou to dvě generace over a jednak:

"Najeto pouze 89 tis.km" = za 1000 km musíš udělat výměnu rozvodů

"v cca 65 tis.km nové kotouče, destičky + zadní obložení" = jezdil s tím jako prase, do stovky tě čeká přední náprava

Spíš z malého nájezdu totál zrezlé kotouče, resp. je to jedna z možností. A jinak strašně drahé, to bych určitě nikomu nedoporučoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za FI bych víc jak 80 už nedával,je opravdu potřeba nechat si nějakej peníz na případné opravy,jak řemen u MPI nebo na opravu HTP,bzdy,výfuk a jiné schované prohřešky,u ojeteho auta není nikdy záruka a říká se ,že 15-20% z ceny auta by měl mit kupující navíc na opravy.,takže min těch 20tis navíc.Pokud už by byla investice kolem 100tis tak bych už taky koukal po FII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...