Přejít na obsah

Octavia 1,9 TDi 81 kW netáhne / ztráta výkonu


xaker

Doporučené příspěvky

Možná váha vzduchu, na turbo najeto trochu málo km ale záleží od řidiče jak to turbo protáhne.

Zaseklé turbo jsem viděl po 23000 km a to totálně.Ono bodejť né,když s tím dotyčný jezdil po městě a prej aby to šetřil tak do 2000 ot/min ,kdy se turbo skoro nepohne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_blade

Je to 100% zaseknutým naklápěním lopatek turba.Já mám ten samaj problém.Zjistíš to snadno.Odpoj podtlakovou hadičku na ovládání klapek turba.A zkus s nima pohnout.Mělo by to jít lehce pokud ne tak je to na demontáž turba a vyčistění klapek. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

nejsem sice odbornik ale tenhle problem jsem take resil, kdyz jsem vjizdel na dalnici a chtel jsem na to trosku slapnout vyplu turbo... pokud jsem auto chcipl a znova nastartoval (restart :o) ) , tak vse slo zas ok. a problem byl ve ventilu tlaku vzduchu do turba nebo jak se ta vecicka jmenuje, je to verna kulata vec s bilou cepickou... vedou do toho 3 hadicky a jeden konektor 2 pinovej... ta hracka stoji asi 1500kc nicmene kdyz mate rok 98 jako ja tak tam je jeste starsi konektor hranatej a to ta hracka stoji asi 4000 vc dph... takze je lepsi koupit ve skodovce konektor - stoji asi 250kc a predelat to... ten dil je uplne stejnej jen se lisi konektrem a cenou... udelal jsem to takhle a vse je ok....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_Milan

Bývám tady jen občas ,ale už jsem tuto podobnou věc řešil.Mám SUPER kamaráda ve Škodovce dělá mi jen on z oktavkou,jel jsem na rovince vytáčel motor na 4000tis ,a ve 3.5tis vyplo turbo a zaplo až po vypnutí a opětovném nastartování.Zajel jsem za ním do servusu hodili na počítač a vyjelo to prasklá tlaková hadice,jenže po dúkladné kontrole nic takového nebylo,turbo taky v pořádku.Nakonec jsme zjistili po všelijakých jeho fíglech že jeto ten malý přetlakový ventilek co upouští tlak z turba abny se nic nestalo.Prostě neupustil a elektronika snížila otáčkya výkon motoru.Jinak je to ten ventilek co je u stěraču PVC černobílý vedou do něho hadičky jedna vchází druhá jde ven.Dá se vyzkoušet dát ho dopusy a a jemně fouknout a zase jakoby potáhnout takové tahání tlaku sem a tam.Víc poradit nemohu.Mějte se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se zadíváš na ovládácí tyčku regulace turba a někdo Ti nastartuje,tak by se měla podtlakem zatáhnout,tj.jde dolů.Pokud nejde ,tak je to bud natvrdo,špatné regulace turba,nebo Ti nejde podtlak právě natu hadičku ,co jde k turbu.Za předpokladu,že to je81 kw s regulací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Prosím o radu! Octavia 1.9TDi 81kw rok 2001

Nějak mi začalo vynechávat zřejmě turbo při větší zatěži při rychlejší jízdě, když to točím do 3tis.otáček auto rázem spomalí a je bez výkonu asi se vypne turbo protože vůbec to auto nejede,až když zastavým vypnu klíček a znovu nastartuju opět to jede tak jak má.Čím to může být odchází mi turbo?Nebo to může být něčím jiným.

Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me to dela taky.Proste to padne do nouzaku.Takzvane prekroceni plniciho tlaku u turba.Uz se to hodnekrat na ruznych forech resilo.Bud to je magneticky ventil omezeni plniciho tlaku(N75),hadicky,a nebo zatuhle lopatky na turbu.U me to jsou hadicky ,nejsem schopnej se dokopat vymenit je za nove.Jen je vzdycky dotahnu a chvilku to vydrzi.:)

Jinak zastavovat nemusis.Ja to delam za jizdy na rovince .Vypnu zapalovani a hned nastartuju a zas to jede. :D

Moje auto na to ma jeden oblibenej kopecek,jinde to nedela.Rikam tomu uz pracovne testovaci kopec :) Je to hned za vyskovem ,kde kdyz to vytocim nad ty 3tis tak to padne do nouzaku :disgust:

Editováno: , autor: octavka19tdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No napred bych prekontroloval ty hadicky,me pri kontrole jedna strana hadicky zustala v ruce,a to jsem za to nemusel skoro tahat.Pak bych sel po tom ventilu a nakonec bych skoncil u toho turba.U turba se to prej da poznat jestli je zatuhle tim ze se zkusi hejbnout tou tycinkou co zneho vede do te banky.prej se ma volne hejbat .Nekde jsem cet ze az 1,5cm ale nechci kecat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zavada je regulace plnícího tlaku - Regulační mez překročena sporadická

Tak to vaha neni.Ja mam vahu novou a napise mi to obcas taky.Je to jedno s toho co jsem tu uz psal.Ventil(N75),hadicky a nejhorsi moznosti je zatuhle naklapeci lopatky v turbu.Ale nekdo uz nekde psal ze mel i vadnou tu podtlakovaou banku co ovlada tu tycinku do turba.Je to proste neco kolem turba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...