Přejít na obsah

Po zhasnutí kontroliek nenaštartuje


Doporučené příspěvky

Ahojte, 

 

potreboval by som pomôcť s nasledovným problémom.

Ak idem štartovať a dám kľúč do prvého stupňa po zhasnutí všetkých kontroliek mi auto nenaštartuje ale ak nečakám na zhasnutie a hneď štartujem tak auto chytí na brnk. Zo začiatku som si myslel že je to baterka, že žhavenie ju vybije a nemá dostatok šťavy na naštartovanie. Kúpil som novú baterku a aj tak to robí ďalej.

 

Dnes som auto napojil na diagnostiku a vypísalo mi takúto chybu:

1 Nalezeny chyby:
17569 - Snimac teploty v sacim potrubi (G72) Preruseni/zkrat na plus
        P1161 - 35-10 -  - - Sporadicky
 
Pred asi 6 mesiacmi som menil váhu vzduchu. Snímač teploty v sacom potrubí je spolu s tou váhou vzduchu?
Skontroloval som všetky káble a vyzerajú byť nepoškodené.
 
Ako by sa to dalo spraviť/opraviť rsp. nejak oklamať aby sa to správalo tak ako keby fungoval ten snímač teda ak to je on kvôli ktorému mi robí takúto šarapatu. 
 
Má s tým už niekto skúsenosti?
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proměřit přívod multimetrem + proměřit odpor snímače., mimochodem, já jsem nedávno měl snímač venku a byl na něm nános spalin ( jde tam přes EGR ventil) tak jsem ho očistil benzínem, byla tam několikamilimetrová vrstva. JInak odpor mi ukazoval přes, mám dojem,  1000 ohmů

Editováno: , autor: Casy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...