Přejít na obsah

Žárovky H15, H8 a H7 v LED provedení


Lukas234

Doporučené příspěvky

Mrkněte na druhý příspěvek této diskuze. Žárovky mám v autě stále a spokojenost velká. Svítí výrazně lépe než žárovky co tam byli z výroby. Halogeny mají ještě jedno plus. Všimli ste si, jak se množí problém se žloutnoucím, blikajícím, nebo nesvítícím páskem u xenonů. Opravit to nejde, buď repas, nebo nové světlo, jinak STK neprojdete. Kupte si nový svět motorů a podívejte se na cenu nových světel. V budoucnu matrix ful led světla udělají z auta vrak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pava - ty máš v H7 Night Breaker Laser nebo Unlimited - a nebylo by ještě více "doběla" Cool Blue Intense?

              - dle fotky mi přijde, že ti ta H7 svítí více do běla než klasická žárovka (oproti tomu, co tu tvrdí dettektorr)

        - a jako H15 máš Cool Blue Intense? Tam je to asi jedno co, když to dohromady s tlumenými H7 svítí dožluta, je to tak?

        - nebo jsou nějaké H15, které v tomhle módu svítí taky více do bíla?

 

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sQaro ja nic takovyho netvrdim, nauc se cist poradne. Kazdopadne je jasny, ze jsi to slyset nechtel a dal budes hledat a utracet za neresitelnou touhu mit bily svetla jako xenon nebo LED. Zaver bude ten, ze az se dostanes na konec ty cesty, tak stejne nikdy nebudes uplne spokojenej. Halogen je halogen a nic na tom nezmenis. I kdyz se s barvou svetla trochu priblizis, porad budes mit jen hnusnej hranatej, dobela svitici refkektor. Sorry, to se ti nesmeju, to je holej fakt.

 

Jestli posuzujes belost svetla podla fotek, delas obrovskou chybu, protoze vyfotit realnou barvu svetla se temer neda, omlouvam se fotografum s aparatama za mnoho tisic, ty to asi umi. My s fotakama v mobilu to fakt nedame. Ja ti dokonce hned na zacatku poradil schvalenou zarovku s nejbelejsim svetlem, mimochodem i nejlevnejsi, ale ty to slyset nechces. 

 

Mir s tebou a klid na te dlouhe ceste plne hodne blbe utracenych penez. 

Editováno: , autor: dettektorr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, sQara napsal:

pava - ty máš v H7 Night Breaker Laser nebo Unlimited - a nebylo by ještě více "doběla" Cool Blue Intense?

              - dle fotky mi přijde, že ti ta H7 svítí více do běla než klasická žárovka (oproti tomu, co tu tvrdí dettektorr)

        - a jako H15 máš Cool Blue Intense? Tam je to asi jedno co, když to dohromady s tlumenými H7 svítí dožluta, je to tak?

        - nebo jsou nějaké H15, které v tomhle módu svítí taky více do bíla?

 

Díky moc.

Na fotce první strana druhý příspěvek je osram night breaker unlimited, laser je novější verze těchto žárovek

H15 druhá strana, sedmý příspěvek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, dettektorr napsal:

sQaro ja nic takovyho netvrdim, nauc se cist poradne. Kazdopadne je jasny, ze jsi to slyset nechtel a dal budes hledat a utracet za neresitelnou touhu mit bily svetla jako xenon nebo LED. Zaver bude ten, ze az se dostanes na konec ty cesty, tak stejne nikdy nebudes uplne spokojenej. Halogen je halogen a nic na tom nezmenis. I kdyz se s barvou svetla trochu priblizis, porad budes mit jen hnusnej hranatej, dobela svitici refkektor. Sorry, to se ti nesmeju, to je holej fakt.

 

Jestli posuzujes belost svetla podla fotek, delas obrovskou chybu, protoze vyfotit realnou barvu svetla se temer neda, omlouvam se fotografum s aparatama za mnoho tisic, ty to asi umi. My s fotakama v mobilu to fakt nedame. Ja ti dokonce hned na zacatku poradil schvalenou zarovku s nejbelejsim svetlem, mimochodem i nejlevnejsi, ale ty to slyset nechces. 

 

Mir s tebou a klid na te dlouhe ceste plne hodne blbe utracenych penez. 

Soudil jsem dle fotky, tak sorry. Tak tu za pár korun můžu vyzkoušet a popř. koupím pár Cool blue Intense za 250 kč, to mi nevadí.

Pošleš mi prosím odkaz na tu levnou žárovku z Autokelly, která byla nejvíce do bíla? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se, ze to jednou zkusim a pujdu do premiovek H7, bud me to odradi navzdy nebo u nich zustanu. Denni a dalky resit zatím nebudu. 

Jen teda poradte,jestli byste do potkavacek volili Night Breaker Laser nebo radeji Cool Blue Instense. Cim vic bila, tim lip, pokud  neztrati extra na kvalitě. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Stanson napsal:

Night breaker sviti urcite lepe, ale pozor, take mene vydrzi. Pouzivam je ve firemním CEEDu a pouzival jsem uz v O2 a urcite lepsi. 

A mel jsi i Cool Blue Intense? Jake jsou vice do bila? Dle videi mi prisly vice do bila,ale Night Breaker zase svitily dal. Jde mi spis o tu bilou,pokud nesviti hur nez seriovky z vyroby.. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sQara - ja te varoval :-) a uz zacina ten nekonecnej kolotoc pokusu, omylu, vyhozenejch penez. Gratuluju ti, ale holt komu neni rady, tomu neni pomoci. Mj. ted ti ty svetla sviti teda mimoradne hnusne. Neber to prosim jako utok, je to jen muj subjektivni pohled na estetiku.

Editováno: , autor: dettektorr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto ještě není moje foto, je to z nějakého příspěvků tady z diskuze, z 2.strany. Ale předpokládám,že podobně  bude vypadar i u mě...H7 je na fotce Night Breaker, já budu mít  pak Cool Blue Intense. Za těch 250 Kč mi to ale stojí vyhodnotit přímo na voze. Jen se ptám,jestli už někdo objevil možnost dostat hezčí světlo z nějaké H15ky a jestli taková možnost vůbec existuje či  bude dožluta H15ka svítit jakákoliv a vždycky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Žárovky H15, H8 a H7 v LED provedení

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...