Přejít na obsah

Žárovky H15, H8 a H7 v LED provedení


Lukas234

Doporučené příspěvky

Čau. Neměl jsem čas nic napsat. Nebyly skladem, přišly až v pátek. Ale tak ve zkratce:

Denní svícení je pěkný, víc do běla než standartní žárovky. Ne tak jako ty cool blue, ale už to není do žlutohněda.

Dálkové jsou famozní, na silnici se mi zdá lehký odstín modrý barvy. Ty svítí fakt pěkně.

Při zapnutých tlumených H7 ale svítí trochu i tyhle H15 a, to mě překvapilo, žlutohnědě jak největší šitky. To není moc pěkný. Možná by to šlo odkódovat, aby nesvítily spolu s těmi H7

Takže spokojenost? Nevím. Za poměrně dost peněz mám nadprůměrný dálkový světla, ale při jízdě na tlumené světla mi vadí ta dvoubarevnost. Komu to nevadí, tak je můžu doporučit. Na druhou stranu, být na trhu nějaký výběr, tak bych je asi za tu cenu znovu nekoupil. Jenže ono není z čeho vybírat. Bud standart, nebo ty cool blue, který sice hezky vypadají, ale nesvítí nebo tyhle Intense. No ale protože jsem je kupoval kvůli dálkám, tak jsem asi spokojenej. Dal bych jim 4 hvězdičky z 5.

Já teď vůbec nestíhám, ale časem bych sem mohl hodit fotky v noci. Na O3 mám H15 Intense, na O2 NB Unlimited H1. Zajedu někam na polňačku a porovnám je

Editováno: , autor: waleri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, on myslí když má zapnuté tlumené světla H7, tak svítí i ty H15 v režimu parkovaček a to uvádí, že svítí žlutohnědě. Ta H15 ma dvě vlákna jedno na denní svícení a parkovačky (při snížené intenzitě) a druhé vlákno je jen na dálkové světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žárovky dnes přišly a mé poznatky a první dojmy jsou v podstatě totožné s walerim. Dálkové skvělé, denní svícení o trošku bělejší, ale čekal jsem víc. Však posuďte sami z fotek.První tři fotky je samostatné denní svícení, čtvrtá je dálkové společně s tlumennými H7 night breaker a poslední tlumené s parkovačkami, jak píše i waleri, že je to hnus a fakt je. Za patnáct stovek to mohlo být lepší, ale celkově nelituji.

post-25-0-40013700-1441988675_thumb.jpg

post-25-0-58439900-1441988703_thumb.jpg

post-25-0-10421800-1441988733_thumb.jpg

post-25-0-03704200-1441988760_thumb.jpg

post-25-0-35562600-1441988784_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak vsetko biele tak OK, aj ked za cenu priplatku ktory sa mi na tuto sluzbu nepozdava. Ale ak to ma byt zlto/biele, tak to radsej jednu farbu, zltu bez priplatku. Tajne som dufal ze nejaka zaujimava kombinacia na bielo sa bude dat spravit, ale zatial ako vidim ziadna slava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Urcite to vie Ferda25 :kol-47:

 

Ferda25 to ví a dneska aplikoval na mým autě. Původně jsem chtěl parkovačky při tlumených úplně vypnout, nakonec jsme se domluvili na zvýšení svítivosti jako u denního svícení. Asi to byla lepší volba, vypadá to mnohem líp. Už jsem se na to nemohl dívat, tak jsme se včera večer domluvili a dneska v poledne bylo hotovo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Nezkoušel jste někdo H15 od firmy NOKYA ? Nevím jak je to s homologací, ale jinak dle obrázků vypadá že svítí hodně nabíleně a nabízí je i v H7. Jak se to bude chovat v kombinaci obrysové  a tlumené to nevím :( Vzpomněl jsem si na ně pač x let využívám ty jejich žluté do mlhovek :)

 

http://www.ebay.com/itm/NOKYA-H15-64176-7000K-TWO-BULBS-NOK7485-15-55W-AUDI-HEAD-LIGHT-REPLACE-DRL-LAMP-/141537837114?hash=item20f450003a:g:mfUAAOSwa39Usl58&vxp=mtr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravím objednal jsem si do svého Rapida H15 led a H8 led z eshop http://www.svetzarovek.eu/

Vydávají je za značku Samsung, ale na výrobku není ani památka po označení atd (Můj názor lepí to doma někde na koleni).

H8 jsem musel jednu tu patičku zkrátit, abych je dostal přesně do mlhovky nebo udělat větší díru v mlhovce, ale to jsem měl strach, aby mi tam pasovali zpět halogen.

H 15 se mi zatím nepodařilo otočit úplně, aby pasovalo...musím nejspíše vymontovat celý světlo vzít domů a kouknout kde co je větší jako u těch H8.

Jako H7 jsem zvolil Osram Cool Blue Hyper a společně s mlhovkama super bílá spokojenost.Halogen H15 tomu dávají v dálce žlutý nádech, líbí se mi to, ale chci přece jen vyzkoušet i ty led H15 zda to nebude lepší. V parkovačkách mám obyč ledky z Globusu,koupil jsem Philips ty modré co vydávají za xenon efekt, ale po instalaci, svítili jako obyčejné halogenky žlutě.

Budu rád zda se někdo podělí o zkušenost s těma H15 o instalaci se budu pokoušet v pondělí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Žárovky H15, H8 a H7 v LED provedení

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...