Přejít na obsah

Žárovky H15, H8 a H7 v LED provedení


Lukas234

Doporučené příspěvky

Tak se mi to podařilo, ale byl to boj musel jsem je zatlačit více dovnitř než byly halogeny.

Na 5. fotce H15 v režimu dálky na 4. jako denní svícení na 3. denní svícení ve tmě na 2. fotce  H7  Osram cool blue hyper,H15 led režim dálky,H8 led,parkovačka obyč led z hypermárketu a na 1 fotce ve světlu pouze H7 + H8 a parkovačky, bez dálek.

Snad to někomu pomůže při rozhodování zda pořídit či nikoliv.H15 v režimu dálek svítí více do šířky než dálky já za sebe spokojenost.

Led H8.jpg

Komplet i s dálkou 1.jpg

Denní ve tmě.jpg

Denni svícení.jpg

Dálka.jpg

Editováno: , autor: Josef Pedro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 12. 9. 2016 at 23:49, Josef Pedro napsal:

H15 v režimu dálek svítí více do šířky než dálky já za sebe spokojenost.

A to je u dálkových světel bomba.

 

Jinak nevím, že pořád lidi baví nějaké experimenty s žárovkami - když se za ty léta osvědčilo, že jediné co jakžtakž funguje jsou Osram NBU nebo jejich alternativa od Phillipsu.

Za ty "cool blue" ala Xenon efekt, HID a další podobný prasárny bych bral techničáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 9. 2016 at 21:24, LiveBomb napsal:

A to je u dálkových světel bomba.

 

Jinak nevím, že pořád lidi baví nějaké experimenty s žárovkami - když se za ty léta osvědčilo, že jediné co jakžtakž funguje jsou Osram NBU nebo jejich alternativa od Phillipsu.

Za ty "cool blue" ala Xenon efekt, HID a další podobný prasárny bych bral techničáky.

Mě šlo o bílé světlo a to s NBU jsem nedocílil, ale děkuji za názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po více dnech používání musím konstatovat že ty H15 jsou dobré pouze na denní svícení.Jako dálky nepoužitelné.

 

Při demontáži se rozpadla viz foto.Neuznána reklamace, nabídnuto pouze za zbylou funkční vrácení peněz.

2.jpg

Editováno: , autor: Josef Pedro
Dodání foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jsem zvědavý,  ale moc tomu nedávám.....

 

Ohnisko vůči žárovce je složitě počítané, pak testované. Dokonce i Philips, který to chce nabízet bude mít jen určitý model pro určité světlo ( LED modul pro konkrétní světlomet. )

 

Navíc je to viditelné a za tohle by to měl být techničák na místě.  Zdroj světla je na každém světlometu. 

 

Kdyby jsi to chtěl změřit, mám na školícím jak normální tak digitální regloskop. 

Editováno: , autor: Krenstik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Problém je, že H15 krom ceny od Osramu jdou stejně po pár měsících s barvou do háje. Dával jsem je někdy v létě a když jsem si dnes měnil W5W (což teda mimochodem od Philipse super, http://www.nejlepsiautozarovky.cz/led-autozarovky/led-autozarovky-t10-127998kx2-philips), tak už stejně jdou do žluta (Cool blue), takže to dle mě nemá cenu řešit, protože to stejně nevydrží. Led ani nemám odvahu zkoušet, obzvláště proto protože vydrží určitě stejně jako ledky W5W z Číny. Tzn. za pár týdnů stroboskop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím opět mi to nedalo a koupil jsem led h15 tentokrát z Wishu a opět jsem pohořel..Na pravou z pohledu řidiče instalace pohoda  na levou nešlo úplně docvaknout takže za jízdy to blikalo zhasinalo postupně po jedné až člověk jel chvíli bez světel.Je to škoda na denni sviceni paráda.

20170627_201253.jpg

20170625_190059.jpg

20170625_184257.jpg

20170624_094936~2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj, taky mě lákají led H15. Na ali jsem našel nějaký,  který by byli použitelný i jako dálkový. Mají i větráček na chlazení. Nemáte s nimi nějaký zkušenosti?  Ja jsem našel tyhle. 2x H15 72W 7600Lm Wireless Led Car Headlight Lamp Conversion Kit Driving Bulb DRL Car Light Sourcing For Vw Audi BMW Golf 7
http://s.aliexpress.com/vu6ziiee
Nebo 2X Super bright High power LED H15 LED Fog Light Car DRL LED Bulb For Golf /Touran /Touareg/220I / GLK/A180/A45 AMG/ A3/A6
http://s.aliexpress.com/eIrYfmmu
Na oboje jsou recenze od těch co je koupili a dokonce je montovali do rapidů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj. Po skoro 3 letech jsem si na vás vzpomněl .... V  09/15 jsem kupoval H15 Osram cool blue intense, po 2 měsících nechal u Ferdy zvednout svítivost na úroveň denního svícení. Čekal jsem, že to dlouho nedají. Ale představte si, že oni fungujou pořád. Je znát, že to světlo už není takové bílé, jako na začátku, ale žárovky pořád svítí velice slušně. Už loni v létě před dovolenou jsem je koupil znovu, čekal jsem že celou cestu nedají, takže je mám připravené až přijde jejich čas. Přesně na štědrý den mi odešla H7 Osram NBU, ale H15 jedou dál.

Takže zkušenost s Osramem v O3: 

H7 vydržely cca 15 měsíců, H15 zatím 31 měsíců. 

Jak mi praskla ta H7, měl jsem už připravenou náhradu v podobě Philips X-treme Vision +130%, ale oproti recenzím jsem moc spokojenej nebyl. Po týdnu jsem je vyměnil znovu za Osram NBU a u těch už zůstanu. Jsou asi nejlepší, co jsem kdy měl.

Takže se vyprdněte na nějaký čínský krámy a jděte do Osramu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Njn, laboroval jsem s různými typy a žádná volba není optimální. Holt jsem si měl vybrat auto s xenony. Ale zbytek auta je v pohodě, tak si nestěžuju. A do ničeho nelegálního se pouštět nebudu, mám soudnost. 

Editováno: , autor: beuticek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Priatelia, vie mi niekro povedat ktory kontakt na h15 je na co? Su tam 3 kontakty cize pocitam, ze jeden je na denne svietenie, jeden na dialkove a treti bud plus alebo minus....ktory je ktory? Na nete som nic nenasiel (asi neviem pouzit spravny vyraz), a schemach v diel.prirucke sa moc neorientujem...

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Žárovky H15, H8 a H7 v LED provedení

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...