Přejít na obsah

Spojka 1.2 Tsi 77 kW - zivotnost


Rasto098

Doporučené příspěvky

Kolko vam vydrzala spojka na Tsi 77 kW?

 

Mam 70 000 km a zacali mi smykat na vsetkych prevodoch okrem 1ky a este k tomu aj posledna 1/4 drahy pedalu (pri podlahe) ide tuho. Taketo opotrebovanie sa mi zda na 70k vela, bezne mi na predch. autach vydrzala aj 120k km. 

 

Je treba menit celu spojkovu sadu alebo staci lamela?

 

Dik za radu.

Editováno: , autor: Rasto098
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 3 roky později...

Zdravim mám Roomster 1.2 tsi 77kw kód motora CBZB som druhý majiteľ a mám 94 000km

Pri 86 tisicoch sa musela vymeniť komplet celá spojka pretoze zle sa radili rýchlosti po výmene spojky bolo všetko ok a pri tych 94 tisíc km sa muselo vymeniť ložisko v prevodovke údajne medzi 5 prevodovým a spiatočkou je ložisko čo volaju stromček pretoze pri zosliapnuti spojky začala pískať po výmene všetko ok asi 1000km. Problém je že poslené 3dní ked sa pohnem a chcem preradiť a vytlačím spojku tak pocut buchnutie ložiská robí to z 1prevod stupňa do 2 prevod stupňa a tak isto na voľnobehu ked vytlačím spojkovy pedal buchne lozisko ked pustím spojkovy pedal buchne lozisko

robí to odkedy sa vymenila spojka a toto ložisko mechanik tvrdi že je to ok ale mne sa to ok nezdá .co to moze byt ?? Moze to byť zas spojka alebo ložiská v prevodovke?? o zvuku motora sa nejdem vyjadrovať ďakujem za odpovede a pomoc

spojkova sada sa tam dávala Luk

Editováno: , autor: Matias163
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...