Přejít na obsah

Zimné pneumatiky


Diamant

Doporučené příspěvky

ne jestě je nemám na kole ale na sobě v garáži a ta spodní má co dělat,ale myslím si že jak jsou nový tak jsou ještě ,,nevyzrálý´´ :) určitě chybu neuděláš já jsem na ně moc zvědav jak budou sedět na sněhu.No měl jsem na starým autě Pneu Vraník a jezdilo to dobře. :) vítej do klubu GY :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze ja som mal tento krat trosku smolu. Objednal som si GY UG8 . Gumy prisli , avsak po nasadeni na disky sa objavila na kazdom z kolies bublina(Gumy boli vyrobene v POLSKU). Inet obchod reklamaciu uznal. Po konzultacii som zvolil za vymenu Dunlop WS4D(vyrobene v Nemecku) pretoze vsetky GY UG8 co mali na sklade boli vyrobene v POLSKU. Ponaucenie z tohoto je aby si kazdy pred potvrdenim objednavky zistil kde su dane gumy vyrobene. Z POLSKA si v zivote nic nekupim ....nanajvis tak KROVKY POPULARNE :aggressive:

Tymto smerom chcem vyzdvihnut komunikaciu s K&K Pneu, ktory mi vysli vo vsetkom v ustrety(uznali reklamaciu, nic som nedoplacal, poslali kuriera na vlastne naklady, proste vsetko ako by to malo fungovat). Kazdopadne ostavam ich klientom aj nadalej....

Editováno: , autor: Carlito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s těmi GY UG8 jsi mě moc nepotěšil, vybíral jsem pneu cca měsíc, po dobrých zkušenostech s UG7+ (vyrobeny v Německu), jsem se rozhodl pro UG8...,ale teď nevím, mám už je objednané, tak uvažuji, že to zruším. Proletěl jsem pár stránek a tam jsem vyčetl, že všechny UG8 se dělají v Polsku..., neví někdo jestli to je pravda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.............všechny UG8 se dělají v Polsku..., neví někdo jestli to je pravda?

Kazdopadne sa opytaj kde su vyrobene . Ja uz nikdy nevezmem tovar z POLSKA (nehnevaj sa ale bublina na vsetkych styroch kolach :aggressive: ) Este sa mam celkom rad a nechcem dostat slusdefekt koli lenivym,nezodpovednym a slendrianskym Poliakom.

post-3328-0-86293000-1317708726_thumb.jp

Editováno: , autor: Carlito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak to procitam, tak pujdu bud do dunlopu 4D a nebo do continentalu. nakonec asi rozhodne cena, nejsem schopnej si vybrat.

jeste potrebuju vybrat plechace. poradte mi jaky rozmer. moc se nevyznam v tech rozmerech ..

co znamena 6 x 15 nebo 6j x 15 ??

eventuelne 5 x 115 ?

mam octavia 2 r.v. 2011 combi. diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6Jx15

6J = šířka disku v palcích

15 = průměr disku v palcích

5x115

5 = počet šroubů (děr) v disku

115 = průměr roztečné kružnice upevňovacích šroubů disku

Podle mě má OII rozteč 5x112.

prave me jen zarazilo, ze je nekde uvedeno 6 J a nekde je pouze 6 .. "J" - neznamena oznaceni neceho jineho?

taky jsem se dobral k tomu, ze octavia 2 bude mit nejspis 5x112

diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť si to tu sami píšete tak nad čím dumáte :feve:

5 = počet šroubů (děr) v disku

115 = průměr roztečné kružnice upevňovacích šroubů disku

jeste potrebuju vybrat plechace. poradte mi jaky rozmer. moc se nevyznam v tech rozmerech ..

Tohle máš ve velkým TP a na zimní můžeš mít rychlostní index o jedno písmeno níž takže místo H stačí T jen bys to měl mít označené na štítku v zorném poli řidiče.

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle máš ve velkým TP a na zimní můžeš mít rychlostní index o jedno písmeno níž takže místo H stačí T jen bys to měl mít označené na štítku v zorném poli řidiče.

Ahoj, tohle to nad čím právě bádám.. v TP jsou Háčka, maximálka 190km/h (1.6), na což by stačila Téčka.. ale to "o jedno písmeno níž" by odpovídalo "Účku"?

screen_rych_resize-C.jpg

Prostě - povedlo se někomu nechat zapsat do TP ten samý rozměr (195/65 R15) ale s RI = T? ono těch 800Kč/pneu rozdílu mezi T a H zamrzí, když asi těžko budu po vesničkách v zimě jezdit víc než 190km/h ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem jednou do toho U šťoural a dva nezávislí odborníci mi řekli na stejno, o třídu níž můžete mít rychlostní index na zimních T a štítek v zorném poli s max. rychlostí 190km ale lidi se stejně budou pořád pídit protože v naší republice se dá věřit akorát mamince a sobě :lol::'> Člověku to hlavně začne vrtat hlavou když dojde k pojistné události a tobě jako poškozenému pojišťovák fotí gumy :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to zjištoval a nikdo ti to nepřepíše jedině Skoda v Boleslavy ale na to nesázej.Koupil jsem ,,T,,protože ,,U,, je napsaný jen ve velkým techničáku a na technickou v zimě nejdu ,tak to nebude problém. ;)

jenze v TP mam napsano H, takze podle te suldovo klauzule bych mohl koupit leda tak U, ktere se jaksi moc neprodavaj ;)

jako psychicky problem s tim mam jenom kvuli pojistovne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomexion: Moc to U řešíš, rychlostní index můžu obejít tím že si dám samolepku do zorného pole "max. rychlost 190km" a tím jsem dle zákona O.K., rozměr gumy a váhový index je O.K. takže už to neřeším, poptej se třeba na STK.

nuff: Poptej se v kvalitním pneuservisu. Někdo si to vytiskne doma ale drtivá většina tu samolepku nemá :)Tady už se o tom taky diskutovalo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...