Přejít na obsah

Zimné pneumatiky


Diamant

Doporučené příspěvky

Taky jdu do Alpinu, uz jsem si je vyhledl, akorat by mne zajimalo jak moc Vam jde spotreba v zime nahoru??

no já to nikdy moc nestudoval, ale s O II. jsem si naopak všimnul, že jí mám paradoxně nižší o pár deci v zimě. Přisuzuju to tomu, že v létě lítám podstatně rychleji a navíc na válcích 225 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo první kdo trochu ví oč jde. Těch Alpinu je velká řada. Právě proto tam můžete mít skvělou pneu, ale taky nějakej výběhovej šmejd. To co dávaj v servisech s ocelovými disky většinou nestojí za nic.

to je zajimavý čéče, ja měl plechace primo od skody, udajne by to mel dle tebe byt vybehovej model a lepsi zimaky jsem nikdy nemel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo no jo záleží co jsi měl před tím... Já kupuji podle testů Adacu a hlavně co mám vyzkoušené. Koukni na Adac v Něměcku a než budeš řešit zda máš špatné nebo dobré pneu tak si zjisti přímo z kol co tam máš. Je to jistější takhle říkat, že byly super umí každej. Možná, že jsou ještě lepší pneu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle je to o tom, že si člověk něco zkusí a nechce příští zimu riskovat. Koupí to samý nebo pokračující řadu. Jinak jsem zjistil, že je nejlépe každou zimu koupit nový zimáky ta silika, když je rok stará je tvrdší a už to není ono... Aspoň u Continentálu a pokud má 4 mm už vůbec neobouvám.... Když mám auto za 3/4 mega nechci pak brečet, že jsem ho špatně obul až mi ho budou tahat ze škarpy. To by nebylo veselé :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhľadom na rozmer 225/45 R17 vyberám v podstate z nasledovných pneumatík:

Continental TS810

Bridgestone LM-25

Goodyear GW3

Pirelli W210ss

Michelin Alpin 2

Dunlop SP WI 3

Zrejme ostanem u rýchlostného indexu 210 a nastavím si upozornenie na MaxiDOT. Navyše sa to priaznivo odzrkadlí aj na cene pneu.

Čo sa týka značky, tak som už prečítal všeličo možné. Vzhľadom na šírku pneu je zaujímavá aj hlučnosť. Tu je dobrá práve tá TS810, lenže zaostáva v trakcii na snehu. Na firemnom mám tie Bridgestone a nesťažujem si, hoci po Turanzách ER30 (vysoká hlučnosť) na Fabii už Bridgestone príliš nemusím. A rád by som gumu s ochranou ráfika. Ale nezistil som, ktoré (okrem Conti) to majú- U Conti je to označenie tuším FR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...