Přejít na obsah

Zimné pneumatiky


Diamant

Doporučené příspěvky

Tak keď už píšete, kde ste objednávali, tak sa pridám aj ja - objednával som 2 sady, na súkromné aj firemné a maximálna spokojnosť! Sada bez diskov došla za 2 dni, obuté došli za 3 dni. Aha, adresa - www.aaa-pneu.sk :punk:

Inak prekvapila ma situácia v pneuservisoch, keď som chcel tie bez diskov obuť na disky a pripraviť na zimu, mal som problém nájsť termín - ľudia pomaly začínajú blázniť, nechcem vidieť, čo bude, keď napadne prvý sneh :huh:

Editováno: , autor: Igor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamant: ja som kupoval tie Dunlopy sice v inom rozmere ale skus www.pneumatikypriamo.com je to slovenska verzia www.pneushop.cz platbu chcu sice dopredu ale dostal som odporucania tak im verim. Vcera som objednaval a aj platil okamzite po zaplateni mi volal chlapik a overoval si udaje, dnes prisiel mail ze pneu boli odoslane a cca 24.10 by som ich mal mat doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som na tú stránku mrkol. Ani som nevedel, že existujú v rozmere 225/45 R17 H aj pneumatiky za 3000 Sk. Ale musí to byť kvalita. Značkové pneumatiky Federal, Nankang, GT Radial alebo TOP.

No vedel by som si tam vybrať, ale hovoríš platba vopred? To sa mi fest nepáči! Keď gumy prídu a budú náhodou iného rozmeru, tak si môžem akurát tak nadávať, a dúfať, že kým ich vrátim a dostanem tie správne, tak firma ešte nezanikne. Alebo niečo podobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

redliner - tak už nemusím čakať do budúceho týždňa. Moje gumy dnes predsa len dorazili. Veľmi ma to prekvapilo. Hoci v stredu mi tvrdili, že budem musieť čakať asi 14 dní. Ale napokon gumy asi zohnali, tak dnes došli. Tak som happy, nečakal som to :D Len sakra, nie je tej gumy na tých pneu nejako málo? :huh: Hlavne na výšku profilu. Na aute tie 225/45 R17 vyzerajú nejako normálne, ale keď som videl len sólo gumu :huh:

Čo sa týka ceny, platil som za kus 5929 Sk. Takže určite je to lepšie, než 5947 a platba vopred. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz mam aj ja prezute Dunlop SP WS 3D ;)

pozeral som tie aaa-pneu.ak ale stale som lacnejsie ako 2200,- za kus v mojom rozmere nenasiel ;) inak datum vyroby mam 33. tyzden 2006

btw: dovoz pneu v ramci republiky by som 3.dni bral ako dobru sluzbu, ale tri dni z nemecka....vyborna sluzba, tak ten shop mozem len doporucit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Redliner - to je super, že už máš pneu aj ty. Čím viac sa blíži zima, tým väčší problém bude so zháňaním pneumatík. Ja som tie svoje práve dnes nechal obuť na disky a už len čakám, až sa ochladí a prehodím kolesá.

Čo sa týka ceny, tak ja som tie svoje v rozmere 225/45 R17 nikde lacnejšie nenašiel. Kus ma vyšiel na 5925 vrátane dopravy. Cenníková cena je čosi nad 10.000. Výroba 36/2006.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam skusenosti s Mi AlpinPA2, Dun-WS D3, asi týžden som jazdil na požičaných GY-UG7, teraz planujem asi detto co predtym. Na GY UG7 mi niečo vadilo, no mal som ich moc krátko na posúdenie. Mesačne robím 4-5tiskm. Ma niekto omaknute Conti-TS800 alebo LM20 a tie Mi-AlpinM3 ? Praktické skúsenosti sú vítané. Platí však aj jedno - pokiaľ nevieš reagovať, aj špičková guma z testov Ti život nezachráni...

...hoc som obúval skromne len FFocusCombi, P307SW, OII...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim, ze co do rozmeru nemam co kecat, ale ta 16ka je 6,5 palce pokud se nemylim. neni na to 225ka guma trosku moc?

jinak 4x4 to do snehu fakt zavidim. sam uz se na snih taky moc tesim

Luku jsem jelito, blbe jsem si to zapamatoval, jsou to 205, dival jsem se na ne sice v te tme to byl trochu problem, ale slo to :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...