Přejít na obsah

Zimné pneumatiky


Diamant

Doporučené příspěvky

Máte někdo zkušenosti s GoodYear Ultra Grip 7? Objednal jsem si je na Pneunet.cz za 6380 sadu 4ks (jsou to 195/65 R15 91 T..řekl bych, že do 190 na zimu bohatě stačí :) ), to si myslím, je hodně slušná cena. Mám je doma, čekají na obutí na 15" ráfky, co mi zbyly, když jsem pořídil nové Síriuse..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s Lukem, jestli to neni nejaky brutalni NoName z Ciny tak je to urcite OK.

H.

Žádný God Yeer :D Je na nich všechno, co má být.. Řekl bych, že mají nízké náklady, protože nežíví další tři velkoobchody, kdy každý si přirazí 500 na gumě.. Uvidíme po zimě. Už jsem takhle kupoval 3 ks Good Year Eagle 205/55 R16 W na Síriuse, a veliká spokojenost. A proč tři? To auto jsem koupil na plecháčích a v kufru byl zapomenutý obutý Sírius.. Tak mi ještě zbyly po přehození plecháče na zimu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný God Yeer :D Je na nich všechno, co má být.. Řekl bych, že mají nízké náklady, protože nežíví další tři velkoobchody, kdy každý si přirazí 500 na gumě.. Uvidíme po zimě. Už jsem takhle kupoval 3 ks Good Year Eagle 205/55 R16 W na Síriuse, a veliká spokojenost. A proč tři? To auto jsem koupil na plecháčích a v kufru byl zapomenutý obutý Sírius.. Tak mi ještě zbyly po přehození plecháče na zimu..

Ty brdo, Jiriku, to tvoje auto bude fakt kovbojka, akce sedacka a zapomenuta guma, co bude priste :D , ale aspon je tady zivo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný God Yeer  :D  Je na nich všechno, co má být.. Řekl bych, že mají nízké náklady, protože nežíví další tři velkoobchody, kdy každý si přirazí 500 na gumě.. Uvidíme po zimě. Už jsem takhle kupoval 3 ks Good Year Eagle 205/55 R16 W na Síriuse, a veliká spokojenost. A proč tři? To auto jsem koupil na plecháčích a v kufru byl zapomenutý obutý Sírius.. Tak mi ještě zbyly po přehození plecháče na zimu..

Ty brdo, Jiriku, to tvoje auto bude fakt kovbojka, akce sedacka a zapomenuta guma, co bude priste :D , ale aspon je tady zivo :palec2:

To zas tak ne :t To auto bylo do Německa dodaný na Síriusech a Sírius byl i za příplatek coby rezerva..To jsem si včšechno vylustroval ve Škodovce..jak se hodí spolužáci, že -_- No a klasický dovoz z Německa, kola dolu a šup tam plechy..to je skoro klasika :) No a do rezervy se buď nikdo nekoukl, nebo prostě jen sundali sadu. Ale budiž jim ke chvále, že na to obuly 15" GoodYear Eagle a ještě dali originál poklice O II. Tak jsem nakonec dokoupil proto jen tři kola, stejně bych řešil sadu ráfků na zimu. No a ta sedačka, to je úlet jednoho čalouníka tady, tak mám aspoň novou sedačku :) Dovozce doplatil na to, že jsem docela puntičkář a rád se ve všem hrabu.. Taky ani neprotestovali B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sa nám dnes ochladilo. A celkom fest. Preto som okamžite prezul.

Zatiaľ sa mi zdajú tie moje Dunlop 3D veľmi dobré, ale povedal by som, že o malý chlp sú hlučnejšie než letné Conti SportContact 2 v rovnakom rozmere. Ale je možné, že si tie zimné ešte trochu sadnú. A skúšal som aj brutálny rozbeh a panické brzdenie, tu obstáli Dunlopky na výbornú. Skúšal som aj losí test a tu som zistil, že tie zimné sú výrazne mäkkšie a tento manéver zvládajú horšie, než Conti. Holt, Conti sú všeobecne tvrdé gumy (ako letné, tak aj zimné).

Prekvapila ma ale rezerva! Je to tzv. neplnohodnotná. Ale je to Pneu 205/55 R16 s rýchlostným indexom V. O to viac ma prekvapila nálepka na disku, že je to rezerva len do 80 km/h. Divné!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zima u nas prijde az pristi tyden, cili v sobotu prezuju, do auta hodim skrabku na led, retezy a lopatku a vyhodim to az za pul roku :)

Jo a uz se tesim na UG7, jsem zvedav o co budou lepsi nez UG5

Nevim, kde je u vas, ale toto je predpoved z matematickeho modelu

PREDPOVED POCASI

Ja prezuji v patek, zimaky mam na chalupe a driv se tam nedostanu. :angry:

Editováno: , autor: oct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nazul bačkory (Barum Polaris 2) a může začít chumelit. Vlastně ne, ještě lopatu do kufru! Ale loni jsem ji nepotřeboval ani jednou a to byla nějaká zima. Že by 4x4 ....? :t

Jak jsem uz psal, manzelku ci pritelkyni s rychlym prstem na klime :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz som dnes prezul :D len ma trapi jedna vec...gumy som dal vymenit v servise, su vyvazene, na plechacoch a jazdil som na nich uz aj minuly rok (Kleber Krisalp HP). teraz po prezuti sa auto zacalo chovat na ceste dost divne, lieta to do stran, ako keby nebola v poriadku geometria - proste je to auto na ceste nejake nervozne :unsure: na useku ktory jazdim pravidelne bez problemov, takze urcite to nie je cestou alebo vyjazdenymi kolajami...netusite cim by to mohlo byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz som dnes prezul :D len ma trapi jedna vec...gumy som dal vymenit v servise, su vyvazene, na plechacoch a jazdil som na nich uz aj minuly rok (Kleber Krisalp HP). teraz po prezuti sa auto zacalo chovat na ceste dost divne, lieta to do stran, ako keby nebola v poriadku geometria - proste je to auto na ceste nejake nervozne :unsure: na useku ktory jazdim pravidelne bez problemov, takze urcite to nie je cestou alebo vyjazdenymi kolajami...netusite cim by to mohlo byt?

dotiahli ti kolesa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přenechám objednávku na 4ks Goodyear Ultra Grip 7 195/65 R 15 91 T a na 4 ks disk plechový Škoda Octavia II 6*15.

Je to z pneunet.cz, kde bohužel nezareagovali dost pružně tak jak jsem potřeboval a kola už koupil jinde. Jsou zkompletovaný stačí zaplatit a pošlou je. Cena 11.200Kč i s dopravou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přenechám objednávku na 4ks Goodyear Ultra Grip 7 195/65 R 15 91 T a na 4 ks disk plechový Škoda Octavia II 6*15.

Je to z pneunet.cz, kde bohužel nezareagovali dost pružně tak jak jsem potřeboval a kola už koupil jinde. Jsou zkompletovaný stačí zaplatit a pošlou je. Cena 11.200Kč i s dopravou.

je znát, že už se zima hodně blíží..už i zvedli ceny..já je před 3 týdny kupoval o 300/gumu levněji..taky jsem na ně čekal 14 dní, ale tehdy jsem si to mohl dovolit :) Teď už se jen dokopat, abych si je nechal obout na ráfky a udělal si novou sadu na zimu.. pátek to jistí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tím to začalo, že prej levný už došly ;((( Ok souhlasil jsem z novou cenou, že budou za tři dny. Dvanáct dní uběhlo a nic ... ruším objednávku a za pár hodin se ozývaj že je maj :)fuck

Uz jenom podle toho jak pises bych je po nekolika dnech poslal ... net je gum plnej a da se vybirat. Jinak ja kupoval to co pises o 1100 levneji pred mesicem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zima u nas prijde az pristi tyden, cili v sobotu prezuju, do auta hodim skrabku na led, retezy a lopatku a vyhodim to az za pul roku :)

Jo a uz se tesim na UG7, jsem zvedav o co budou lepsi nez UG5

Nevim, kde je u vas, ale toto je predpoved z matematickeho modelu

PREDPOVED POCASI

Ja prezuji v patek, zimaky mam na chalupe a driv se tam nedostanu. :angry:

U nas je u nas, ale pristi tejden ma byt pekne, cili nebudu se zatim honit, az jak bude nalada.

Prezouva se udajne kdyz prumerna denni teplota klesne pod sedm stupnu a na to je jeste cas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz som dnes prezul :D len ma trapi jedna vec...gumy som dal vymenit v servise, su vyvazene, na plechacoch a jazdil som na nich uz aj minuly rok (Kleber Krisalp HP). teraz po prezuti sa auto zacalo chovat na ceste dost divne, lieta to do stran, ako keby nebola v poriadku geometria - proste je to auto na ceste nejake nervozne :unsure: na useku ktory jazdim pravidelne bez problemov, takze urcite to nie je cestou alebo vyjazdenymi kolajami...netusite cim by to mohlo byt?

A nasadili ti ty kola správně? Myslím to tak, že kola co byly na autě na levé straně (ať už vzadu nebo vepředu) musí opět přijít na levou stranu. Pokud by je totiž dali doprava, otočí tím směr rotace pneu, což se pak i v případě, že pneu není směrová a asymetrická projeví negativně na jízdních vlastnostech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...