Přejít na obsah

Zpětné zrcátko


Brady666

Doporučené příspěvky

Ahoj. Chci se jen zeptat, mám octavii facelift 2017 a nejdou mi sklopit zrcátka podržením klíče. Elektrické zrcátka mám. Je tam volba že se dají zrcátka sklopit akorát při každém zamčení vozu, ale to já nechci. Chci sklopit akorát občas a právě u dřívějšího auta jsem sklápěl právě klíčem. Děkuji za odpověď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kodiakk napsal:

Ahoj. Chci se jen zeptat, mám octavii facelift 2017 a nejdou mi sklopit zrcátka podržením klíče. Elektrické zrcátka mám. Je tam volba že se dají zrcátka sklopit akorát při každém zamčení vozu, ale to já nechci. Chci sklopit akorát občas a právě u dřívějšího auta jsem sklápěl právě klíčem. Děkuji za odpověď. 

 

Uvnitr z vozu jedine, kde stelujes zrcatka, na prave strane vyhrejvani, na leve sklapeni (tedy aspon tak to mam ja).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 11 měsíců později...

Ahoj 😊 Prosím vás, dá se někde zjistit kolika pinové mám zrcátka? Klasika elektrika, výhřev, blinkr.
Trošku jsem se opřel o sloup a sháním nové, nechtějí se mi rozdělávat celé dveře jen abych zjistil kolik je tam drátů 🤦‍♂️😁
Rok výroby je 2014, předem díky 🚗😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zdravím všechny. Nemáte doma náhodou někdo navíc spodní plastový diĺ bez přísvitu levého zpětného zrcátka na Octavii III? Urazili mi ho, vše je ok kromě rámečku (koupeno ve Škodě) a toho spodního dílu, který se prodává bohužel jako komplet zrcátka za 4 tis. Díky moc všem za připadné info. Honza

20211110_044056.jpg

Editováno: , autor: Honza Bárta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...