Jump to content
Brady666

zpětná zrcátka

Recommended Posts

nj, ale ma to homologaci, aby pak nebyl problem na STK? Nebo je automaticky pocitano, ze budu pred STK menit?

Originální blinkry jsou také LED a tato varianta je pouze matrix LED. Asi záleží na STK, ale mě nikdy na autě “éčka” nekontrolovali. Tahle verze navíc vypadá jako originální a v době, kdy už skoro všechna auta mají matrix směrovky, myslím, že technika by ani nenapadlo to řešit. Na motorce, se kterou jsem závodil a pak stavěl zpět do série, po mně technik chtěl, ať zastřilím z výfuku a ještě zavolal kolegy a bavili se :-)). Asi tady máme holt benevolentní STK.

• Upvote 2

Posted (edited)

i to je řešení je demontovat, pokud se bude někdo obávat.... na druhou stranu je tu dost takových, kteří s auty na STK nechodí, myšleno ze je dřív prodají nebo vrátí leasingovce ci zaměstnavateli...

nicméně pokud bych ja šel na STK, tak stylem pokus omyl, tedy kdyby me vyhodili, přehodím na původní a dojedu na opakovanou...

Edited by Aleš_BX

To musim vyndat to zrcatko? Na kryty nemusim vysroubovavat ty 2 vruty ze? Kdyz v krytech zadne zavity nejsou....

Na své OIII jsem rozbil u couvání zrcátko o betonový sloup a ten kryt jenom odskočil. Měl by tam být pouze zacvaknutý.

Mam ctyrocku rocnik 2019 el.zklapeci a za boha to zrcatko nemuzu vycvaknout, tak jak to pan na videu udelal temer dvouma prstama. Ja hejbal celym autem a nic.

Muzou to mit tyhle uplne nove modely jinak? :-/

Posted (edited)

ne, jen tam můžeš mít dva dráty navíc pro hlídání mrtvého úhlu

Edited by Aleš_BX

no bude to nejspíš rukama... najdi si v příslušné sekci dílenskou příručku, pokud ji už nemáš a hledej i tam

Ahoj. Chci se jen zeptat, mám octavii facelift 2017 a nejdou mi sklopit zrcátka podržením klíče. Elektrické zrcátka mám. Je tam volba že se dají zrcátka sklopit akorát při každém zamčení vozu, ale to já nechci. Chci sklopit akorát občas a právě u dřívějšího auta jsem sklápěl právě klíčem. Děkuji za odpověď. 

před 2 hodinami, kodiakk napsal:

Ahoj. Chci se jen zeptat, mám octavii facelift 2017 a nejdou mi sklopit zrcátka podržením klíče. Elektrické zrcátka mám. Je tam volba že se dají zrcátka sklopit akorát při každém zamčení vozu, ale to já nechci. Chci sklopit akorát občas a právě u dřívějšího auta jsem sklápěl právě klíčem. Děkuji za odpověď. 

Uvnitr z vozu jedine, kde stelujes zrcatka, na prave strane vyhrejvani, na leve sklapeni (tedy aspon tak to mam ja).