Přejít na obsah

Problém s rádiem a demontáž antény


Doporučené příspěvky

Zdravím,

koupil jsem si octávku II v combi, ale nemohu ani za boha chytnou žádnou stanici. jen sem tam chytnu na pár minut nějaký Č-Rozhlas, ale to je tak vše. Myslel jsem, že vyzkouším koupit novou anténu, respektive jen prut s tím, že se dá vyšroubovat. Problém je, že se sice vyšroubovat dá, ale jen abych ji mohl sklopit, takže nevím co kam ted. Mám tam tuto anténu http://www.autokom-audio.cz/soubory/produkty/ant.Octavia.jpg

Neví tu někdo prosím, jak bych mohl vyhodit celou anténu? Nevim kde v zadu oddělat ten tapecírunk.

Děkuji Michal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

tak jsem zkoušel oddělat anténu a nevim, nevim teda. vyšrouboval jsem to na doraz, zkoušel trhnout, ale spíš to vypadalo, že udělám diru do střechy :kol-72: . Leda že by zrovna ta moje anténa nebyla vyměnovací, ale musí se vyměnit komplet.. když ji vyšroubuji na max, tak ji mohu jen sklopit. viz obrázek http://www.automaxhk.cz/picts/thumb-fullsize/antena-stresni-sklopna-skoda-5424-1.jpg

btw. není někde nějaký návod jak oddělat ten plast na kufru? Hledal jsem na internetu a bezúspěšně. Zkoušel jsem tam nacpat prsty, ale mám strach, abych něco neulomil, když nevim kam šáhnout a případně to odepnout. Díky

Editováno: , autor: Amimous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se mi to teda povedlo a prut je venku :D .. Ted přemýšlím, jestli koupit jiný prut, nebo tady tu potvoru hodit do někam a dát si tam třeba ploutev. stejně se dívám, že ta guma okolo základny pod prutem je nějaká popraskaná, takže na 100 péro bude i tak zakopaný pes někde jinde a nejen v prutu. každopádně díky za vyřešení problému (y) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...