Přejít na obsah

Převodovka z 55kW motoru na 74kW motoru


Popopepa

Doporučené příspěvky

Jak víš , že pasuje?? Můj případ cca 2 roky zpět.. Musíš vědět kod motoru i převodovky.. Pokud máš převodovku EYW na motor AUB tak ti bude pasovat pouze ona jediná.. Po určitých úpravách ( doporučených p. Sixtou ) se dá použít i jiná.. Já použil převodovku FDL, kde jsem musel odřezat jedno žebro, abych tam napasoval starter...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak víš , že pasuje?? Můj případ cca 2 roky zpět.. Musíš vědět kod motoru i převodovky.. Pokud máš převodovku EYW na motor AUB tak ti bude pasovat pouze ona jediná.. Po určitých úpravách ( doporučených p. Sixtou ) se dá použít i jiná.. Já použil převodovku FDL, kde jsem musel odřezat jedno žebro, abych tam napasoval starter...

post-86652-0-08787300-1429554522_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jinak sorry za překlep : Já měnil EYW za FCV ( mechanická úprava ), FDL je německá výroba stejně jako EYW, ta by měla být stejná..

 

vyrobeno v zahraničí-EYW, FDL
vyrobeno v čr-FCV, FVS,GDM,GDG,GRY,GRQ,GSB,HZK,JFZ,JGN,JGR,JHM

čr a zahraničí nelze bez mechanické upravy kombinovat
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Bohuzial co si napisal nieje pravda. Nechcem otvarat stary topic, ale dezinformacie len robia problemy ludom, ktori hladaju spolahlivu odpoved. 

 

EYW sa robila do 09/2000 ma ine uchytenie ako FDL, ktora sa robila od 10/2000. 

 

Nezalezi na povode krajiny prevodovky, ale na roku vyroby. Kto ma auto s FDL tak moze kombinovat hociktoru novsiu prevodovku. 

 

Ak ma niekto EYW alebo EYX (1.4 16V 55 kw) a teda prevodovku do 09/2000 tak tam je ine uchytenie a starter nebude pasovat. 

 

 

Vid nazornu ukazku:

 

FDL:

DC7BDDB4-3155-4E4F-87E6-DB7A9AC92441.thumb.png.61d9f44f30e4950872ac528230f4ddb1.png

 

EYW:

CE24C211-7631-4B30-B60E-C797A8BCF314.thumb.png.32abfffc10352012578d5c0ba4316bf5.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...