Přejít na obsah

Dílenská příručka, učební pomůcky, schémata, TPI pro FIII


Hkubes

Doporučené příspěvky

Dnes jsem se rozhodl, že nechám nastříkat Hagusy  do barvy  auta. Zajel jsem za známým do servisu a zjistili jsme, že aby šli hagusy dolů musí se sundat strop ,tak  jsem to vzdal. Navíc prý na demontáž stínítek a dalších jsou speciální přípravky. Takže já zatím jdu od toho. Nafotil jsem návod z Etky tak se můžete mrknout.

post-11727-0-93392600-1429699550_thumb.j

post-11727-0-98549700-1429699558_thumb.j

post-11727-0-32393700-1429699568_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Reeshanek, vďaka za osvetu :kol-47:. Ješte Elektrická schémata by se hodila..... Vzhľadom k nezvratnému poklesu kvality personálu v autorizovaných servisoch (mladý robia do "výšky platu" a starí páni sa s elektronikou príliš nekamarátia) bude onedlho vlastnoručná oprava a údržba zrejme jedinou zárukou 100% prevedenia všetkých potrebných úkonov :kol-28: .

Editováno: , autor: lubikSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dobrý den,

 

nemá někdo k dispozici dílenskou učební pomůcku pro vznětový tříválcový motor 1,4 TDI konstrukční řady EA 288. 

 

Tento motor je používán ve voze FABIA III ve výkonové verzi 66 a 77 kW a RAPIDu ve verzi 66 kW (viz. konfigurátor ŠA).

 

Děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...

Po delší době jsem si zaplatil na hodinku erWIN, tak se podělím o informace:

 

Prezentace z technické servisní konference 10/2015:

 

konf.zip

 

Docela zajímavé informace o problémech a jejich případných řešení veškerých aktuálních škodovek. 

 

Vydané TPI k Fabii III:

 

TPI.zip

 

Schémata a montážní místa elektrických zařízení Fabie III:

 

sch.zip

 

Heslo k archivům: skodahome

 

Snad se to bude někomu hodit  :kol-47:

Editováno: , autor: Reeshanek
  • Díky 1
  • Pozitivní 14
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z webovky erwiní pro přihlášení v sekci identifikace vozidla se po zadání VIN objeví odkaz do nějaké webové aplikace, kde je možno prohlížet tyto věci. Funguje jen s prohlížečem IE 8 a výš. Nejde to přímo stáhnou jako dílenská příručka, dělal jsem to přes PDF tiskárnu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda... :kol-47:  akorát bych čekal, že až pojedu s autem na garančku, tak to v servisu projdou bod po bodu a to, co mi tam taky najdou, to opraví... ne, abych zase poslouchal každý vrz a pšouknutí a pak tam byl za blbce, že po nich chci vůbec něco zkontrolovat :kol-32:

Kolik vlastně za přístup do toho systému chtějí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...