Přejít na obsah

Dílenská příručka, učební pomůcky, schémata, TPI pro FIII


Hkubes

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
V 5. 1. 2016 na 19:38, Reesha napsal:

Po delší době jsem si zaplatil na hodinku erWIN, tak se podělím o informace:

 

Prezentace z technické servisní konference 10/2015:

 

konf.zip

 

Heslo k archivům: skodahome

 

 

Ohledně "Polohování zapalovacích svíček v hlavě válců u EA211" motorů jsem narazil na evidentní chybu v prezentaci powertrain_2015_podzim2.pdf u popisků fotek s detaily tepelného zatížení elektrody u svíčky, kde jsou prohozeny pozice "sání" a "výfuk". Předcházející text i fotografie v prezantaci jsou správně.

 

Takhle to pak dopadá, a svíčky jsou nedávno měněné ... (na motoru už před tím někdo měnil písty z důvody spotřeby oleje)

 

 

 

https://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?p=1219191#1219191

 

Editováno: , autor: rayx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@rayx Snažil jsem se to otevřít, ale nejde ze souboru nic extrahovat. Jednak to chce heslo, jednak to píše nesmysl s "nedostatkem paměti". Přitom mi WinRar nikdy chybu neházel, jen při špatných souborech. Že bych dělal chybu? Ale potom kde....? Rád bych se podíval na ty rozdíly v chybě umístění svíčky, ale zatím ne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne ten súbor konf.zip z rayxovej citácie ide stiahnuť aj rozbaliť. V práci nemám WinRar, takže som to rozbaľoval klasicky cez Prieskumníka vo Win7.

Chybu pri rozbaľovaní archívov zvykne hádzať, keď máš chybné ramky v PC. Skús ešte raz stiahnuť a uistiť sa, že zadávaš správne heslo skodahome.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
před 48 minutami, ski1961 napsal:

@cisarneroto je nedostatková příručka..už po ní pátrám taky dlouho..auto už se vyrábí 5 let, ale tato příručka není k mání ani v erWinu...

Málo se orientuju, v ntb mám ELSU, ale pro škodovky je do roku 2012. Byla pro mne výborná, dokud mi loni na podzim totálně nezničili Octavii Tour (2010, koupil jsem ji s 50 tis. km). Mám i Atris Haynes 3/2016, opět bohužel do Fabia II.

Co dělat, čekat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...