Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Čau mám auto hifi amundsen a chtěl bych se o něm dozvědět co nejvíc. jak se dá aktualizovat software,mapy atd. Vaše rady a tipy k tomuto rádiu. Je to tady rozházený po celým forum převážne u columbuse. Proto jsem založil toto nové téma aby bylo vše na jednom místě. Momentálně mě nejvíc trápěj starý mapy na cd a nemožnost(zatím sem na ni nepřišel)aktualizace. Lze na tom přehrávat filmy z sd card, televize obraz atd. Dík za vaše odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filmy, televize a vše týkající se videa není Amundsenem podporováno až Amundsen+ podporuje vstup videa z kamery, ale tím jsou jeho možnosti pro video rovněž vyčerpány. 

 

Dlouhým podržením tlačítka SETUP lze vyvolat informace o verzi software -> dle této informace lze řešit více...

 

Přepnutím do NAV -> pak stisknout SETUP -> prostředním kolečkem sjet na nejnižší položku - Informace o databázi mapy a zde vyčíst jakou mapu máš v navigaci(v2, v3 nebo v4 ...)

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....to víš, proto si lidi nechávaj Amundsen do města a ti co jezdí větší štreky jsou do Columbu ;)

 

mně to třeba vyhovuje, zájem o Amundsen tím dostatečně opadá, ale na to, aby ti pomohl třeba se vyhnout zácpě, nebo když náhodou jedeš někam prvně, abys věděl jak kam, nemusíš drátovat přísavku nějakýho Garmina a na tý pidi obrazovčičce tam něco mačkat. Plus pro mně velké plus je ovládání z volantu, maxi-dot náhled a babě můžu regulovat hlasitost, abych ji slyšel nebo ne. To se za jízdy s těma malejma přenosnejma dělá ukrutně blbě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

 

stáhnul jsem na ulož.to nějaké mapy (Amundsen cca 5 giga) a rád bych je nějakým způsobem dostal do mé navigace. Poraďte mi jak to vypálit, případně jestli to bude fungovat jestli to mám dát na kartu nebo to musí být vypálené...Mám nahranou pouze ČR a průjezdní mapy, z důvodu že pojedu na dovolenou potřebuji Německo, Rakousko, Itálii a Chorvatsko.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny a prosim o radu. Prochazel jsem si forum ohledne sparovani telefonu s Amundsenem. Nasel jsem ruzne problemy s parovanim, ze telefon nenajde a takove. Nicmene muj problem je spis ten, ze kdyz zmacku tlacitko Phone tak se radio pouze ztisi "Mute" ale zadne menu pro telefon nenajede. Co jsem nacetl je, ze je to asi starou verzi firmwaru. Chci se tedy zeptat, zda je mozna aktualizace? Pripadne jak? Moje verze je: sw verze 0351 a hw verze H1.

Predem dekuju za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Prosim muzte nekdo napsat navod jak pro blbce.

Ja jsem ve stavu kdy mam mobil sparovany mobil mi podporuje A2DP ale pokud nastavim MEDIA - BT RADIO - a na mobilu pustim nejakou hudbu tak zvuk mi jde pouze z mobilu

 

Telefonovani jde bez problemu az na hlasove vytaceni ale to chci resit pozdeji.

Dekuji za odpovedi diky diky  :kol-47: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je Maxi-Dot  ? Pod sedadlem spolujezdce neco je asi BT jak rikas to jsem se dival.

A muzes mi prosim popsat postup jak to zjistit a pokusit se spojit pres  ten Maxi-Dot.

Diky moc jsem v tom amater sorry  :kol-47:

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek - pravidla fora to nedovolují!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/cz/Superb_3T/11-2014/Manual/Superb/B6_Superb_OwnersManual.pdf

 

Maxi-Dot:

strana: 46 v manuálu v pdfku je to strana: 49

 

Podpora A2DP

menu TELEFON v Maxi-Dotu-> Bluetooth -> Přehrávání Médií 

 

strana: 124 až 125 v manuálu v pdfku je to strana: 127 až 128

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si vse procetl a sel jsem krok po kroku ale jsem zas tam kde jsem byl.
Mobil je pripojeny s BT skoda aspon na mobilu a tel seznam nahrany ale pri hlasovem prikazu mi rika ze seznam je prazdny?..... Jinak rucni vytaceni funkcni.
 
A na Maxi-dotu nic takoveho nemam.....jen co na fotkach (TELEFON v Maxi-Dotu-> Bluetooth -> Přehrávání Médií )

V Media muzu zvolit BT Audio a tim jsem tak skoncil.
 
Co jsem nasel je viz foto

Takze nevim.....

post-95421-0-06003800-1440331831_thumb.j

post-95421-0-78448700-1440332042_thumb.j

post-95421-0-27869700-1440332224_thumb.j

post-95421-0-92765100-1440332406_thumb.j

Editováno: , autor: Pawouk
Odstraněna citace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...