Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

ahoj , když už tady aktualizujete mapy v amundsenu tak se taky zeptám je někdo z okolí plzně konkrétně rokycany na aktualizaci map?

sice jí moc skoro nepoužívám protože jedu v mobilu online ale mohli by být aktuální... 

auto je z roku 2010, jaký sw nevím co mám jen origo cd D a CZ stažený na sd karu 

Editováno: , autor: jirka toledo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 6. 2018 na 19:55, jirka toledo napsal:

ahoj , když už tady aktualizujete mapy v amundsenu tak se taky zeptám je někdo z okolí plzně konkrétně rokycany na aktualizaci map?

sice jí moc skoro nepoužívám protože jedu v mobilu online ale mohli by být aktuální... 

auto je z roku 2010, jaký sw nevím co mám jen origo cd D a CZ stažený na sd karu 

Ahoj Jirko, aktualizace není vázána na konkrétní místo - je možná kdekoli. Píšu SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Nemám tu po ruke návod ale hádam si to dobre pamätám -> naladíš nejakú stanicu, stlačíš a držíš predvoľbu 1, po cca sekunde sa tam stanica uloží (myslím, že to aj pípne). Naladíš ďalšiu stanicu a uložíš na predvoľbu 2, a takto pokračuješ s predvoľbami 3, 4, atď. Potom keď už máš požadované stanice priradené na predvoľby, cez nastavenia rádia si prepneš, aby šípky neprepínali medzi dostupnými stanicami, ale len medzi uloženými predvoľbami (v ľavo hore na displeji sa potom zobrazí taká hviezdička).  Predpoklad je mať priradené nejaké stanice na predvoľbách ako som popísal, inak to vždy prepína len dostupné stanice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj,

chtěl jsem se zeptat na jednu zvláštnost. Mám navigaci amundsen RNS310 a provedl jsem aktualizaci z verze 0227 na 0357. Aktualizace se zdá být v pořádku po zobrazení verze SW se ukazuje správně, že je nainstalována verze 0357, ale bohužel mi nepřibyla možnost zobrazení funkcí  pro telefon po zmáčknutí tlačítka telefonu se mi stále pouze vypne zvuk autorádia. Zkoušel jsem po aktualizaci provést akci vrátit volby do továrního nastavení, ale také to nepomohlo.

Máte nějaký typ? Stalo se to již někomu a podařilo se vyřešit?

Aktualizaci jsem prováděl dle tohoto návodu: https://forums.seatcupra.net/index.php?threads/guide-to-updating-rns310-firmware.390707/

Josef Žilka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automobil mám Škoda yeti 2010 a bluetooth v automobilu je, telefon k němu také mám stále připojen. Jen je pravda že bluetooth v automobilu nepodporuje protokol A2DP pro přehrávání hudby ale hovory naprosto v pohodě. Takže zobrazení seznamu kontaktů, hovorů atp. by mělo být dostupné i v autorádiu, nejen na palubovce, kde je vše OK.

Josef

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

ahoj ludia....prosim vas mam sup 2 a amundsen plus kupil som si kamerku cuvaciu a zistil som ze potrebujem nejaky prevodnik....nasiel som viac tipov...podla coho mam pozerat? jedny pisu ze - OEM jednotkou MIB..co znamena aem a co znamena mib..

na dalsiom prevodniku zase pisu - ŠKODA Superb II. NEXUS (RNS2) 16:9 bez originálneho TV tuneru..

 

linky:

https://www.saunika.sk/tempomaty-parkovacie-snimace/video-prevodniky-oem-navigacie-kamery/video-adapter-kamera-vw-skoda-rns2-mfd2---3452/

https://www.saunika.sk/tempomaty-parkovacie-snimace/video-prevodniky-oem-navigacie-kamery/video-adapter-parkovacia-kamera-vw-skoda-mib---4038/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosím Vás, mám Amundsen SW 0357 a originál BOSCH SD kartu, mapy V7 WesternEurope 2015. Jak to můžu zakzualizovat? Infolinka Škoda auto mně posílá do servisu... Můžu nějak zjistit, jestli to bylo koupený s aktualizacema, nebo jestli se to dá nějak zaktualizovat?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...